האסון בצ'ילה: "גלילה האירה את סביבתה באישיותה הקורנת ובשמחת החיים שלה" (וידאו)

גלילה ביטון, תושבת נשר בת 61 שנהרגה הלילה בתאונה הטראגית בצ'ילה, היתה אהובה על כולם. היא עבדה במרכז הרפואי כרמל 20 שנה ובשנים האחרונות ניהלה את לשכת מנהל בית החולים. צפו
 

באסון שהתרחש הלילה (ראשון) בהתהפכות סירה של תיירים בצ'ילה, נהרגה תושבת נשר, גלילה ביטון (61). בנהר מצאה הלילה את מותה ישראלית נוספת, בת 71. 14 ישראלים נוספים נפצעו באסון בהם ארבעה פצועים באורח קשה.

גלילה ביטון ז"ל (61) עבדה בבית החולים כרמל בחיפה החל משנת 1999, תחילה במחלקה הנוירולוגית שבבית החולים. היא היתה מתאמת המחקרים של המחלקה, מזכירת המחלקה ומזכירת של מנהלת המחלקה. בחמש השנים האחרונות שימשה כמנהלת לשכת מנהל בית החולים, ד"ר אבי גולדברג.

 

ביטון ז"ל (שניה מימין לצד פרופ' גולדברג). צילום: דוברות המרכז הרפואי כרמל

מנהל המרכז הרפואי כרמל, ד"ר אבי גולדברג, אמר היום:

"בכאב וצער עמוק אני מודיע על מותה של גלילה ביטון, מנהלת לשכת הנהלת בית החולים שנהרגה הלילה בתאונה בדרום אמריקה. גלילה האירה את סביבתה באישיותה הקורנת ובשמחת החיים שלה. היא עשתה את עבודתה בחריצות ובמקצועיות, במסירות אין קץ ותמיד במאור פנים, לבביות ואנושיות יוצאת דופן. גלילה היתה אם מסורה לבנותיה וסבתא גאה לשני נכדיה. כולנו אבלים עם משפחתה ומוסרים להם את תנחומינו. הודעה לגבי מועד הלוויה תפורסם בהמשך".

 

הנהר בצי'לה בו מצאו הלילה את מותן גלילה ביטון ז"ל וישראלית נוספת. 14 ישראלים נוספים נפצעו בהם ארבעה באורח קשה

 

צפו

צילום: אלי דדון, דוברות המרכז הרפואי כרמל

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות