"ביקש מקטינות להחדיר חפצים לאיבר מינן וישבנן"

בכתב אישום חמור שהוגש נגד חיים דמקינר, הספר מהאיזור, נטען עוד כי במחשבו נתפסו מאגרי תמונות וסרטונים בהם נראות ילדות ונערות המבצעות אקטים מיניים ואף פעוטות אשר גילן מתחת לגיל שלוש
באמצעות מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הוגש כתב אישום נגד חיים דמקינר, ספר מהאיזור המואשם בשורה ארוכה של עבירות מין בעשרות קטינות באינסטגרם.

דמקינר בן ה-56 מואשם כי פגע מינית ב-30 קטינות ובארבע נשים בגירות. בנוסף הוא מואשם בנסיון לבצע עבירות מין ב-14 קטינות נוספות.

בבקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים, במקביל להגשת כתב האישום, נטען כי החל משנת 2015 ובעשרות הזדמנויות, פנה הנאשם לקטינות בנות 10-18 באמצעות חשבונות פיקטיביים ב"אינסטגרם", תוך שימוש בזהויות בדויות. בחלק מהחשבונות השתמש בתמונת פרופיל של דוגמן צעיר או נערה צעירה.

דמקינר, כך נטען, החמיא לקטינות בהודעה פרטית באינסטגרם על תמונות שהעלו, החמיא להן על הופעתן החיצונית, שלח להן תמונות וסרטוני עירום של נערה צעירה וכן תמונות של איברי מין זכריים ונשיים. בחלק מהמקרים ביקש מהנפגעות לצלם עצמן בעירום ולהחדיר לאיבר מינן או ישבנן חפצים, כך נטען בכתב האישום.

 

כתב אישום חמור ומעצר עד תום ההליכים נגדו. הספר חיים דמקינר. צילום פייסבוק

בבקשה להארכת מעצרו של דמקינר טען נציג הפרקליטות: "כתוצאה ממעשיו אלה וממצג שווא שהפעיל כלפיהן, 4 מהנפגעות צילמו עצמן מחדירות חפץ לאיבר מינן או ישבנן לבקשת המשיב, 8 נפגעות צילמו עצמן בעירום, ושלחו את התכנים למשיב. כמו כן, כ- 30 נפגעות נוספות קיבלו מהמשיב בלא הסכמתן, או בהסכמתן שהושגה במרמה, תמונות וסרטוני עירום של נערה צעירה, איבר מין זכרי או איבר מין נשי".

"נוסף על כך", טענה הפרקליטות, "החל משנת 2008 ועד ליום מעצרו, 28.1.2019, אגר המשיב במחשביו, במכשירי הטלפון הסלולריים ובהתקני זיכרון שונים שלו, קבצים רבים ובהם תמונות וסרטונים של קטינות שונות בעלי אופי מיני, ובהם: קטינות בעירום מלא או חלקי; קטינות כשהן מאוננות או מחדירות חפצים שונים לאיבר מינן; קטינות המבצעות מין אוראלי באחר וכן פעוטות מתחת לגיל 3 שנים שנצפות כשגבר מחכך את איבר מינו באיבר מינן או מנסה להחדיר את איבר מינו לישבנן".

בית המשפט נעתר לבקשת הפרקליטות ובמקביל לכתב האישום החמור, הוארך שלשום מעצרו עד תום ההליכים נגדו.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות