משולש מסוכן: במי התאהבה האשה? 

אשה מהאיזור חשדה בבעלה שהוא בוגד בה. עד כאן זה נשמע כמו סיפור "שגרתי" על בגידה בין בני זוג. אבל לא במקרה הזה…
חמש שנות נישואים ודרמה אחת גדולה. אישה נשואה ואם לילד מהאיזור חשדה שבעלה בוגד בה, שכרה בלש ובסופו של יום מצאה את עצמה בזרועותיו.

המשולש הרומנטי הגיע בימים אלה לבית המשפט לענייני משפחה, כשהאישה דורשת גט ושיוויון בחלוקת רכוש בבית הדין הרבני.

תחילת הסיפור לפני כחצי שנה, כשהאישה חשדה שבעלה בוגד בה. ללא קשר לחשד שלה, בעלה החליט באותו הזמן ממש, לברר מה עושה אשתו בשעות הארוכות בהן היא כביכול יושבת בבית.

 

מי בוגד במי? צילום אילוסטרציה

להגנתו טען הבעל: "עד שנישאנו היא עבדה וכך גם שנה לאחר הנישואין. ופתאום היא עסוקה רק בבזבוזים, בילויים עם חברות וטיולים לחו"ל – הייתי סקרן לברר מדוע זה קורה". לדבריו זו הסיבה שהתקין לאשתו האזנת סתר בבית וברכבה.

 

הבלש התאהב באשה מהאיזור שאחריה אמור היה לעקוב. צילום: אילוסטרציה

האישה, באמצעות עורכת הדין סולן, טענה כי ידעה שבעלה בוגד בה: "הוא יוצא מוקדם, חוזר מאוחר ולא תמיד נותן הסבר".

עו"ד סולן היא שהמליצה ללקוחה שלה לבדוק את הפחדים שלה ולשכור בלש וכך באמת עשתה האישה.

אחרי שבועות של מעקבים "הצליח" הבלש רק במשימה אחת: "בעלך לא בוגד, או לפחות אני לא מצאתי את הבחורה שהוא לדבריך בוגד איתה"….

יחד עם זה במשימה ללכוד ברשתו את האישה בה התאהב, הוא הצליח באופן מלא. מהר מאד הפכו לזוג המנהל רומן סוער כולל נסיעות משותפות של השניים לאתרי נופש בחו"ל.

 

רומן סוער ונסיעה ליעדי נופש בחו"ל. צילום אילוסטרציה

האישה רק לא ידעה שבעלה מאזין לה ולכן היה זהיר מאוד בכל הנוגע לרומן שניהל, אם ניהל, אבל יותר מזה – דווקא הוא זה שחשף את הרומן של אשתו עם הבלש.

למרות הכל, הבעל הסכים לשלום בית: "אני רוצה להביא איתה ילד לעולם ואנחנו עובדים קשה בשביל זה", הסביר בפגישת יישוב הסכסוך שקדמה להגשת התביעה בבית הדין הרבני. כאמור לבני הזוג ילד אחד בלבד אך בתכנון המשפחתי "עבדו" על הבאת ילד נוסף לעולם.

האישה הסכימה. ההסדר החזיק מעמד שלושה חודשים ואז הבין הבעל שאשתו בקשר הדוק מידי עם הבלש. כעת הוא דורש גט ללא חיוב בתשלום הכתובה.

 

עו"ד שרין סולן. צילום: יח"צ

האישה מבקשת את מלוא כתובה וגם חלוקת רכוש שווה בהתאם למה שנצבר בחמש שנות נישואיהם.

למרות המצב המביך, מבקשת עו"ד סולן להגיע לפשרה שכן היא אינה מעוניינת להביך את הלקוחה שלה ומצד שני גם לא את הבלש, אשר שניהם לקוחות שלה.

"האמת איפשהו באמצע וצריך למצוא פתרון מכובד לשני הצדדים", טענה בבית המשפט לענייני משפחה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות