מזעזע: נהג הותקף בברוטאליות ברכבו, לאור יום ולעיני ילדיו הקטנים (וידאו) 

שברים באף ובארובת העין וטראומה קשה לכל החיים: זו התוצאה של תקיפה מזעזעת שאירעה בסוף השבוע האחרון בצומת כברי. הנהג: "הם ניסו להידחף לנתיב ואני בצורה לא מתגרה ולא פרובוקטיבית לא נתתי להם". צפו 
 

לאור יום: נהג הותקף בברוטאליות בעת שישב בסוף השבוע ברכבו עם רעייתו ובנותיו הפעוטות והמתין לרמזור שיתחלף.

הרקע לאירוע המזעזע בצומת כברי המוכר היטב לתושבי האיזור, הוא העובדה כי הנהג, אלי מזון מכפר ורדים, לא איפשר לבריונים לחתוך אותו בכביש.

בתיעוד של חברת נתיבי ישראל נראה רכבו של הנהג כשהוא ממתין בצומת לרמזור ירוק, כאשר החשודים מגיחים לפתע, רצים לכיוון הרכב ותוקפים אותו.

 

צפו בתיעוד האירוע ממעוף ציפור, כפי שנקלט במצלמות נתיבי ישראל

 

את מזון מייצג עורך הדין ראובן מלאך.

לאחר האירוע המחריד מזון מפונה באמבולנס לבית החולים לגליל בנהריה, שם הוא מאושפז עדיין כשהוא סובל משברים באפו ובארובת העין ועומד בפני ניתוח ושיקום ארוך.

בראיון לליאת רון ברדיו צפון, סיפר אמש מזון על הסיוט שחווו הוא ובני משפחתו בעת שעשו דרכם מנהריה לכפר ורדים, שם הם מתגוררים. לדברי בני הזוג, לאחר שהבעל לא איפשר לחשודים "לחתוך" אותו ו"להידחף" לנתיב,  הם המשיכו לדלוק אחרי רכבם דקות ארוכות כאשר הם צופרים להם, מוציאים את ראשם מהחלון, יורקים על רכב המשפחה, מקללים בערבית ואף והשליכו בקבוק מים וחפצים לעבר הרכב.

 

אלי מזון לאחר התקיפה בבית החולים

 

מזון שיחזר את האירוע החמור ואמר: "נסענו באיזור בן עמי, בכביש המוכר אחרי בית חולים נהריה, השעה היתה ארבע וחצי אחה"צ. לא היה פה שום אלמנט של ויכוח, היתה פה בריונות בכביש, הם ניסו להידחף לנתיב ואני בצורה לא מתגרה ולא פרובוקטיבית לא נתתי להם. היתה ציפייה מצידם, אני מניח, שאני אעצור ואתן להם לעבור וכשזה לא קרה עברנו את הנסיעה עד צומת כברי במשך כמה דקות, כשהם כל הזמן מאחורינו צופרים לנו מהבהבים לנו באורות ואפילו זרקו עלינו חפצים".

 

מזון. תקיפה אכזרית וסיוט לכל המשפחה

"בשלב הזה אני מוטרד", שיחזר מזון: "זו לא התנהגות נורמלית שאתה מצפה להיתקל בה, העניין של ניסיונות הידחפות זה משהו שכולם נתקלים בו מידי פעם, אבל בדרך כלל זה נגמר בניסיון ההידחפות ואם זה לא צולח אז בזה זה נגמר. בשלב מסוים לקראת צומת כברי ביקשתי מהילה לצלצל למשטרה, שתדאג שיהיה איתנו מישהו על הקו כי בכל זאת אנחנו לבד באוטו עם שתי ילדות בנות שנתיים וחצי, זה לא שאני רמבו עם שני קלאצ'ים.

עם ההגעה לצומת כברי, קיבלתי החלטה לפנות שמאלה בלמרות שלמעשה היינו צריכים לנסוע ישר, כדי להיפטר מהם, ועמדנו ברמזור אדום. הם עצרו מאחורינו, בין ארבעה לחמישה חבר'ה, שפשוט יצאו מהרכב והפליאו בי את מכותיהם ואת רואה בסרטון שיש לנו מהמצלמה שם, שהשלישי בא לאוטו אמרו לו אין לך מה לבוא הוא גמור. בדיעבד הבנתי שאיבדתי את ההכרה בצורה מאוד קשה".

 

מזון לאחר התקיפה בצומת כברי

הילה, רעייתו של מזון ואם שתי בנותיהם התאומות, אשר כאמור היו עימם ברכב במהלך האירוע, צילמה את מספר הרכב בטלפון הנייד שלה ומסרה אותו לשוטרים.

הילה: "הפעם הם נפלו על אלי, שהוא פיזית גבר גדול וחזק ועבר את זה בגבורה, אבל אם במקרה אני הייתי הנהגת אני לא משוכנעת שהייתי שורדת את זה בכלל, או שגבר – שהוא פיזית פחות מאסיבי מאלי – היה שורד את זה".

מזון סיפר עוד: "אני בהמתנה לפני ניתוח ועומד לפני שיקום, כשהרופאים הבטיחו לי שזה ייקח חודש, אני לא יכול לעשות שום מאמץ. סובל משברים בגולגולת, דיס-אוריינטציה ובעיה בשיווי המשקל. הניתוח הוא שיקום של ארובות העין כשהם מחליפים אצלי את כל החלקים שנשברו בגולגולת……. ".

 

עורך הדין של המשפחה. עו"ד ראובן מלאך. צילום: יח"צ

מהמשטרה נמסר אתמול כי שני חשודים במעשה נעצרו אמש – כאשר האחד נעצר בבאר שבע ואילו השני – אחיו – נעצר במקביל בנהריה.

החקירה נמשכת.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות