"אני בכל מחיר מאחורי קליש" (וידאו)

בראיון מיוחד עם סגן ראש עיריית חיפה, הרב דובי חיון, הוא מספר לאלירן טל על תהליך הלמידה שהוא עובר ("אתה לא יכול לבוא וישר לעשות מהפכות"), על החזון שלו בפן התרבותי עליו הופקד, על התוכניות ליום העצמאות ובכלל לחגי ישראל ("בפסח הולך להיות פה ענק"), ועל החותם שהוא חולם להותיר מאחוריו. צפו
 

בראיון וידאו מיוחד לאלירן טל, מספר סגן ראש עיריית חיפה הטרי ומחזיק תיק התרבות, הרב דובי חיון, על תוכניותיו לשנת 2019 והלאה ומודה שלמרות שהוא מתכנן שינויים גדולים בעתיד – כעת הוא בוחר להתמקד בלמידה.

עוד הוא משתף בשינויים הצפויים ליום העצמאות ("כדי למנוע בזבוז") ועל התוכניות לחג פורים שבפתח ולחג פסח.

על תיאטרון חיפה, בו הוא משמש כיו"ר הדירקטוריון: "ניצה בן צבי עושה עבודה נהדרת, משה נאור כמנהל אומנותי עושה עבודה נהדרת למדתי להכיר ולהוקיר את האנשים האלה ולת להם גיבוי, אני אמרתי בפתיחת הישיבה הראשונה של הדירקטוריון: 'התפקיד שלי לתת לכם שקט יצירתי".

 

הרב דובי חיון סגן ראש עיריית חיפה בראיון וידאו מיוחד לניוז חיפה קריות

 

על השאלה בדבר הפרויקטים שירצה שיהיו חתומים על שמו ועל שם ראשת העיר, כפרויקטים חדשניים בחיפה, הוא עונה בצורה מעניינת במיוחד ואומר:

"כל מה שאני עושה זה בגיבוי של ראש העיר, כי אני מייצג אותה וכל הסמכות שלי זה האצלת סמכויות ממנה. וכמו שאמרתי לה – אני בכל מחיר מאחוריה – ואני יודע שיגידו 'עשתה טעויות', כולנו עושים טעויות. אני רוצה להשאיר מאחורינו מורשת של 'חממות יוצרים', ומורשת של "ארנונת אומנים", שאומנים יקבלו תמיכה בסטודיו העצמאי שלהם, אם זה למחול, לציור, לפיסול – שאומנים ירגישו שתומכים בהם ושכדאי לגור בחיפה, כי יש כאן סצינה תרבותית ומשתלמת".

 

צפו בראיון המלא עם סגן ראש העיר 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות