מדברים גורדון

האקדמית גורדון תארח פוליטיקאים מהמפלגות השונות בסדרת מפגשים בהנחיית רועי כ"ץ לקראת הבחירות הקרבות
 

האקדמית גורדון הכריזה על פתיחת עונת "מדברים גורדון" לקראת הבחירות בחודש אפריל הקרוב. במהלך חודש מרץ יתקיימו 4 מפגשים מיוחדים שבהם תארח המכללה פוליטיקאים נבחרים מהמפלגות השונות לתוכנית ראיונות עם רועי כ"ץ, עיתונאי וסמנכ"ל התוכן של רדיו תל אביב. כל המפגשים יהיו פתוחים לקהל הרחב ויוקצה זמן שבו הקהל יוכל גם לשאול את המרואיינים שאלות.

מפגשי "מדברים גורדון" עם רועי כץ יתקיימו בימי שלישי באודיטוריום של המכללה בתאריכים: 12.3, 19.3, 26.3 ו-2.4 החל מ-14:15 ויארכו כשעה וחצי כל אחד. במפגש הראשון ב-12.3 ישתתפו מר אבי גבאי, יו"ר מפלגת העבודה, וחברת הכנסת יעל גרמן, ח"כ מטעם מפלגת יש עתיד.

חזית המכללה- מיקי אופק

כחלק מפעילות המכללה לקראת הבחירות יתקיים גם "הפנינג בחירות", חגיגת בחירות במסגרת שיתוף פעולה בין החוג לתקשורת, מחלקת חדשנות וטכנולוגיה בהוראה, אגודת הסטודנטים והיחידה ללימודי המשך ומעורבות בקהילה. פעילות זו תתקיים בהפסקות הפעילות של ימי ראשון 17.3 ו-24.3 ותכלול הצבת שילוט וחומרים פרסומיים ברחבי המכללה, השקת אפליקציה המאפשרת לסטודנטים להצביע, קיו אר קודים אשר יפוזרו במכללה ויפנו לשאלות עמדה בנוגע לנושא הבחירות ועוד.

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: "אנו רואים חשיבות רבה בחשיפת הסטודנטים לתהליך הדמוקרטי ולשיתופו באופן בלתי אמצעי במפגש עם פוליטיקאים מובילי דעת קהל. האקדמית גורדון פותחת לפיכך את שעריה לנציגי המפלגות השונות כדי להציג בפני הציבור את המצעים השונים וכדי לאפשר לשמוע את השקפת הפוליטיקאים ביחס למערכת החינוך והתחייבותם לתרום לשיפור מתמיד של מערכת החינוך למען הדורות הבאים".

פרופ' יחזקאל טלר נשיא האקדמית גורדון
 

 

 

 

 

לפרטים נוספים:  אורית שחם-וואלך, יח"צ, 0משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך