מכבידנט חיפה מצטיינת 2018

מרפאת חיפה של רשת מרפאות השיניים  מכבידנט, זכתה בפרס מצוינות באיכות השרות לשנת 2018 
 

מרפאת מכבידנט חיפה, זכתה השבוע בפרס מצוינות באיכות השרות לשנת 2018. בכנס שנערך בתל אביב בנוכחות מנהלי המרפאות המצטיינות וההנהלה המורחבת של מכבידנט קיבלה  המרפאה הזוכה את התואר לאחר שזכתה  בציון הגבוה ביותר במספר קטגוריות שירות שנמדדו לאורך כל השנה, בקרב מדגם מייצג של למעלה מ12,000 לקוחות מכבידנט בין הקריטריונים: שביעות רצון כללית מהשירות שקבלו במרפאה, שביעות רצון מהשירות בדלפקי הקבלה, ושביעות רצון מהשירות והמקצועיות של הרופאים במרפאה.

בתמונה (מימין למשאל): ד"ר דפנה קוגן- סגנית מנהל מרפאה רפואי, ד"ר יוסי ביטון- מנהל מרפאה רפואי, שירה חיון- – אחראית שירות ומשרד, ליאת אמסטרדם – סייעת ראשית, הדס מור – מנהלת מרפאה אדמיניסטרטיבית. קרדיט: חגית שלו

"אנחנו גאים שמרפאת מכבידנט חיפה נבחרה כמרפאה מצטיינת של רשת מכבידנט בתחום איכות השירות. צוות המרפאה עושה הכל כדי להעניק למטופלים שלנו רפואת שיניים איכותית, בד בבד עם שירות מצוין, ואנו שמחים שהלקוחות שלנו ממשיכים להצביע ברגלים, ולהגיע אלינו כדי לטפל בבריאות השיניים שלהם", אומר מנהל המרפאה הרפואי, ד"ר יוסי ביטון.

מרפאת מכבידנט חיפה, הנה חלק מרשת מכבידנט, המונה 52 מרפאות שיניים בפריסה ארצית. הרשת חרטה על דגלה את ערך האיכות ועושה כל שביכולתה להעניק ללקוחותיה שירות רפואי יעיל, מקצועי ואדיב. כל מרפאות הרשת פועלות בהתאם לסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר הקיימים בתחום רפואת השיניים. מרפאת חיפה מציעה לקהל הלקוחות שירות רפואי במגוון רחב של טיפולי שיניים מתקדמים העומדים תחת בקרה של בכירי רופאי השיניים בישראל.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות