"מעדן PRO" – מעדן שוקולד המכיל חלבון.

שטראוס, אשר הייתה הראשונה להשיק את קטגוריית ה PRO במקרר, מרחיבה את אפשרויות צריכת החלבון גם לעולם המעדנים ומשיקה מעדן שוקולד ראשון מסוגו – "מעדן פרו"

מעדן פרו צילום יחצ

שטראוס מביאה את בשורת החלבון לעולם המעדנים ומשיקה את "מעדן PRO" – מעדן שוקולד המכיל חלבון.

שטראוס, אשר הייתה הראשונה להשיק את קטגוריית ה PRO במקרר, מרחיבה את אפשרויות צריכת החלבון גם לעולם המעדנים ומשיקה מעדן שוקולד ראשון מסוגו – "מעדן פרו" המכיל 10 גרם חלבון בגביע, 2% שומן בלבד, 276 מ"ג סידן לגביע, ורק 130 קלוריות ליחידה. המוצר עשיר, מפנק ומכיל שוקולד אמיתי.

המעדן החדש פותח בשיתוף הדיאטנית של שטראוס מחלבות, שני ארד, עומד בדרישות הסימון החדשות של משרד הבריאות בדגש על כמות הסוכר והשומן ומציע הזדמנות צריכה חדשה של מוצרים מועשרים בחלבון, קטגוריה הצומחת שנה אחר שנה.

על פי סקר שערכו בשטראוס עולה כי 62% מבני 18 ומעלה מגדירים עצמם עוסקים בפעילות גופנית לפחות פעם בשבוע, 37% מדווחים על שלוש פעמים בשבוע לפחות. מבין המתאמנים, 81% אומרים שהם נוהגים לאכול לאחר אימון ו-78% סבורים שיש לאכול חלבון לשם חיזוק ובניית השרירים.

עוד עולה כי צרכני המעדנים בישראל, עושים פעילות גופנית בשיעור דומה לשאר האוכלוסייה והם מחפשים דרכים להתפנק, באופן "מאוזן" יותר שיהיה רלוונטי לאורח החיים שלהם.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com
עוד בצרכנות