פרס החינוך של החמ"ד במחוז חיפה

ביקור ראש החינוך הממלכתי דתי במשה"ח, הד"ר הרב אברהם ליפשיץ, בביה"ס המקיף הממ"ד לוינסון קרית ים
 

 

ביום שלישי שעבר הגיעה לביקור בבי"ס לוינסון בקריית ים, נציגות נכבדה ממשרד החינוך: ד"ר הרב אברהם לפישיץ אשר עומד בראש החינוך הממלכתי דתי במשה"ח, הגב' ירדנה אלון, מחמ"ד מחוז חיפה, הגב' עדנה כהן, המפקחת על הייעוץ בחמ"ד במחוז חיפה, הגב' יעל בלום, מפקחת ביה"ס לוינסון קרית ים ורון פכטר וג'וליה משיח מפקחי בתי"ס מהחמ"ד במחוז חיפה

 

פרס החינוך של החמ"ד במחוז חיפה. צילום: בית ספר לוינסון

 

כולם הגיעו לחלוק כבוד לבי"ס לוינסון, למנהל ביה"ס הרב שלומי קאפח, מנהלת החט"ב הגב' רבקה אזוגי ולצוות ביה"ס אשר זכו באות הכבוד: ביה"ס המצטיין של החמ"ד במחוז חיפה.

הרב אברהם ליפשיץ שוחח עם הצוות, שמע מכל אחת ואחד מהמשתתפים מה לדעתם הוביל את ביה"ס להצלחה ומה הם אוהבים בביה"ס. הצוות סיפר על עבודה רצינית ומקצועית, הנהלה מחוייבת ומעוררת השראה, השאיפה לפרוץ גבולות, התלמידים והמשפחות שמוקירים תודה ונותנים כח.

הנהלת ביה"ס סיפרה על צוות חרוץ שחותר קדימה, שאוהב את התלמידים ומוכן ללמוד.

הרב שלומי קאפח, מפקח ביה"ס סיפר על המחוייבות של קדימה מדע להצלחת ביה"ס, לתמיכה שביה"ס זוכה לה הן בהיבטים הפדגוגיים והן בהיבטים הפיזיים, אשר יוצרים ביחד עם הליווי של עיריית קרית ים והפיקוח של משה"ח מעטפת שמאפשרת לביה"ס לפרוץ גבולות ולהצליח. הסלוגן שטבעו בביה"ס: ממדד טיפוח 9.3. ל 93% זכאות לבגרות!

 

פרס החינוך של החמ"ד במחוז חיפה. צילופם:  בית ספר לוינסון

 

הנהלת ביה"ס והצוות סיפרו על החתירה למצויינות בבי"ס שנותן מענה לתלמידים שמגיעים ממשפחות בדירוג סוציו-אקונומי נמוך. סיפרו על פיתחת קבוצות 5 יח"ל מתמטיקה ופיזיקה, על חיזוק ושידרוג מגמת האלקטרוניקה ועל בנייית כיתת מצויינות כבר בחט"ב החל משנה"ל הבאה.

הגב' יעל בלום מפקחת ביה"ס סיפרה בהתרגשות גדולה על האוירה הטובה, היצירתית, האנושית והמחוייבת שקיימת בביה"ס ועל השותפות הפוריה עם קדימה מדע.

צוות הפיקוח בראשות הרב ליפשיץ הביעו את תודתם והערכתם על העשייה הברוכה, על ההצלחות של ביה"ס ועל הרוח ששורה בו.משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם ילדכם או מישהו בסביבתכם חווה חרם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך