מרובע ברשת: לא מה שחשבתם

מרובע ברשת היא חברת פרסום ושיווק אינטרנטית, ששמה את הלקוח במרכז

יוסי זנה הוא הבעלים של החברה "מרובע ברשת", חברה לקידום אורגני וממומן ולפרסום דיגיטלי ברשת האינטרנט וברשתות החברתיות שהוקמה ב-2007.

יוסי, ספר לנו במה החברה מתעסקת.

"מתעסקים בפרסום באינטרנט, בהקמה של אתרים, תפעול ותחזוק. אנחנו מממנים פוסטים בגוגל, מנהלים קמפיינים, עמודי אינסטגרם ופייסבוק. בעצם את כל השירותים שקשורים לרשת האינטרנט, שכוללים גם גרפיקות, יצירת תוכן שיווקי, עיצוב וקופירייטינג לבאנרים ודפי נחיתה במנועי חיפוש".

טיפים לבעלי עסקים רגע לפני שיוצאים למסע פרסום באינטרנט:

מי הם הלקוחות שלכם?

"יש לנו לקוחות מכל הארץ, ומה שמייחד אותנו הוא שאנחנו חברת בוטיק. אני, הבעלים, נמצא מול הלקוח, בודק את הרצון והצורך שלו, ואיך אנחנו בעצם ממלאים אותו".

"הקמתי את החברה בשנת 2007 ומאז אנו משרתים נאמנה לקוחות. לקוחות שהתחילו אצלנו כעסקים קטנים וגדלו והתפתחו. מה גם שאנחנו לא קושרים אף לקוח עם שום התחייבות".

מאיפה השם "מרובע ברשת"?

"השם מרובע ברשת נוצר לפני שנים, עוד כשהייתי שכיר, שמעתי על אתר עולמי גדול שהיה בנוי מהמון ריבועים, שעליהם היו נמכרים פרסומות".

"החלטתי לפתוח אתר שמורכב ממרובעים ועליו נמכרות פרסומות. עם השנים הבנתי שהדרישה היא להופיע במנוע החיפוש 'גוגל'. חקרנו לעומק הנושא, למדנו, יצאתי להשתלמויות, הבאתי צוות סופר מקצועי לחברה שלי שנמצא איתי עד היום, והיום אנחנו מומחים בקידום אורגני ב'גוגל', ובניהול קמפיינים ממומנים".

(ניתן לראות באתר הבית שלנו הצלחות שהבאנו ללקוחות שלנו במנוע החיפוש גוגל)

לכניסה לאתר "מרובע ברשת" הקליקו כאן.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים