אירוע קשה בחיפה: גבר נהרג ואשה נפצעה לאחר שתקרה קרסה בחנות בעיר (וידאו)

עוברי אורח נדהמו לראות הלילה את השניים מוטלים פצועים ומדממים כאשר החנות נעולה מבפנים. הם שברו את זגוגיות החנות בכדי להגיש סיוע והזעיקו מיד את המשטרה
 

גבר נהרג ואשה נפצעה באורח בינוני, באירוע קשה מאוד הלילה בחנות ברחוב החלוץ בחיפה.

עוברי אורח המומים אשר נדהמו לראות את השניים כשהם מוטלים חבולים ומדממים על רצפת החנות, מיהרו לשבור את זגוגיות בית העסק ולנסות ולהגיש סיוע, כאשר בד בבד הם מזעיקים את השוטרים למקום.

צוותי מד"א קבעו הלילה את מותו של גבר לאחר שנמצא במצב אנוש כשהוא מוטל פצוע ומדמם בחנות נעולה ברחוב החלוץ בחיפה. לצדו שכבה אשה פצועה באורח בינוני.

צפו

צילום ג'סאן סוסאן, דוברות מד"א

הלילה התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על גבר ואישה שנמצאו עם סימני אלימות בחנות ברחוב החלוץ חיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר בן 76 ופינו לבי"ח רמב"ם אישה בת 72 במצב בינוני עם חבלות בראש.

הגבר תושב הקריות ואילו האשה תושבת חיפה ואין מדובר בבני זוג.

אין חשד לפלילים והמשטרה חוקרת חשד כי מדובר בהתמוטטות של חלק מהתקרה אשר גרמו לפציעתם של השניים, כאשר הגבר נפצע באורח אנוש ובהמשך כאמור נקבע מותו ואילו האשה נפצעה כאמור

 

צילום דוברות איחוד הצלה מרחב כרמל

פראמדיק מד"א עופר ויניק סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר ואישה שוכבים בתוך החנות. הגבר היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה והאישה הייתה בהכרה מעורפלת. ערכנו בדיקות רפואיות ראשונית, הגבר היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו פעולות החייאה אבל לצערנו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו. האישה שסבלה מחבלת ראש טופלה בשטח ופונתה במצב בינוני לבי"ח".

צילום: ג'סאן סוסאן, דוברות מד"א

מהמשטרה נמסר הבוקר (חמישי) לפני דקות ספורות: "בהמשך לדיווח בלילה בדבר חקירה שנפתחה בחיפה בעקבות אירוע בו נמצא גבר בחנות ללא רוח חיים ולצידו אישה פצועה באורח בינוני, מניתוח הזירה ואיסוף הממצאים עד כה עולה כי ככל הנראה אין חשד לפלילים.
לציין, כי החנות היתה נעולה מבפנים כך שהחשד בדבר גורם שלישי שפגע בהם הוסר כבר בתחילה ומלאכת ניתוח הזירה המשיכה אל תוך הלילה, לרבות חקירת ההרס הרב שהיה במקום, עד לקבלת הממצאים, כי ככל הנראה, חלקים מהתקרה של החנות קרסו וכתוצאה מכך נגרמו הפגיעות בראשו של המנוח וחתכים על גופה של האישה. חקירת האירוע בשלב זה נמשכת, עד למיצוי כלל הממצאים הנדרשים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות