אותר בריא ושלם הנעדר דניאל לוזינסקי מקריית ים

הנעדר דניאל לוזינסקי (22) מקריית ים אותר לפני זמן קצר בריא ושלם בנתניה, בעקבות הודעה של תושבת העיר שסיפרה כי היא משוכנעת שראתה את הצעיר הלילה. שמחה עצומה גם בקרב מאות המתנדבים שחיפשו אחריו במסירות ימים ולילות
 

שישה ימים של חיפושים קדחתניים הגיעו הבוקר (חמישי) אל סיומם עם הודעת המשטרה ויחידת הכלבנים ברגעים אלו ממש, על איתורו של הנעדר דניאל לוזינסקי בן ה-22.

לוזינסקי, תושב קריים ים, נראה לאחרונה יוצא מביתו ברחוב החבצלת בקריית ים, בלילה שבין שישי לשבת ומאז נעלמו עקבותיו.

הוא נמצא הבוקר בנתניה כשהוא בריא ושלם.

בני משפחתו המודאגים ומאות מתנדבים שלקחו חלק במשימת החיפושים אחר הצעיר, מאז יצא בסוף השבוע מביתו ונעלם – נושמים הבוקר סוף סוף לרווחה.

 

לוזינסקי. נמצא הבוקר בריא ושלם בנתניה

 

במשטרה מסרו לפני דקות אחדות: "דניאל לוזינסקי אשר הודעות בדבר היעדרותו פורסמו מספר פעמים במהלך השבוע, אותר הבוקר כשהוא בריא ושלם. תודה לכל מי שסייע בפרסום".

מייק בן יעקב, מפקד יחידת הכלבנים שמתנדביה עשו ימים כלילות בכדי לאתר את לוזינסקי סיפר:

"במשך הלילה זרם אליי מידע והטלפון שלי לא הפסיק לצלצל הודות לתקשורת, אנשים זיהו את הנעדר בכל מיני מקומות, בהתחלה בכפר סבא ואחר כך הודיעו שהוא נראה בנתניה. הייתה אשה ששוחחה עימי הלילה ואמרה לי שהיא לא מצליחה לישון, כי היא בטוחה במאה אחוז שהיא ראתה את הנעדר בנתניה, הלילה, כשהוא מחפש עבודה בעיר. היא אמרה שהיא ממש משוכנעת שהוא הנעדר שהיא ראתה בכל כלי התקשורת את תמונתו. היא הייתה מאוד נחושה ובטוחה בעצמה. מסרנו להורים של הנעדר את כל הפרטים וגם את הטלפון של אותה אישה והוא באמת נמצא בנתניה, תודה לאל, כשהוא בריא ושלם".

 

מתנדבי יחידת הכלבנים חיפשו אחר לוזינסקי בכל הארץ. צילום מתוך פייסבוק אהרן שטרייכר

 

בן יעקב הסיף וסיפר: "החשיבות של התקשורת ושל ההפצה של המידע אודות נעדרים היא עצומה. כשאנחנו מחפשים כיוון וקצה חוט זה מה שמוביל אותנו ב-90 אחוז מהמקרים להצלחה. כגודל ההפצה כך גם גודל ההצלחה באיתור הנעדרים וכך היה גם במקרה הזה שבו לא הפסיקו לשתף ולהפיץ את המידע על הנעדר בכל כלי התקשורת".

כאן המקום להודות גם לכל גולשי האתר "ניוז חיפה קריות" אשר אלפים מביניהם שיתפו בדאגה ובאכפתיות עצומה, את דבר היעדרותו של לוזינסקי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות