השוטרים לא האמינו למראה עינהם

שוטרי משטרת ישראל מורגלים להיתקל במחזות בלתי שגרתיים, אבל לזה אפילו הם לא התכוננו
 

בעת פעילות אכיפה שגרתית, הבחינו שוטרי התנועה ממחוז צפון ברכב שעורר את חשדם.

השוטרים עצרו את הרכב והופתעו לגלות שהנהג ברכב הינו ילד בן חמש, היושב על ברכיו של אחיו בן ה-15.

מבדיקת השוטרים התברר להם כי הנער בן ה-15 שנוהג ברכב המשפחה, החליט בנוסף גם ללמד את אחיו בן החמש "לימודי נהיגה" ולכן הושיב אותו על ברכיו ואיפשר לו "לנווט" את הרכב ברחובות היישוב. למקום זומנו מיד הורי הקטינים, רכב המשפחה הושבת ל-30 ימים והנער אשר חשב שהוא "מורה לנהיגה", הוזמן עם אימו לבית המשפט.

סכנת נפשות. הרכב אותו ניווט ילד בן חמש. ברקע: האח שחשב שהוא מורה לנהיגה". צילום: דוברות המשטרה

 

במקביל, בעיר טמרה במהלך סיור של  צוות שוטרים, הם הבחינו ברכב פרטי שנוסע עם פנס כחול/אדום מהבהב. כשסימנו לנהג הרכב לעצור לבדיקה, הוא החל להימלט בנסיעה לאחור, פגע ברכב חונה, יצא מהרכב והחל להימלט בריצה.

במרדף רגלי קצר נעצר החשוד, בן 17 וחצי. בבדיקה התברר כי הוא לא הוציא רישיון מעולם. החשוד נחקר בגין גרימת תאונה, נהיגה ללא רישיון ורכבה של אחותו בה הוא נהג, הושבת מיד למשך 30 ימים.

 

נסע אחורנית ופגע ברכב. בתמונה: הרכב בו נהג הקטין בן ה-17 וחצי, השייך לאחותו, הושבת מיד למשך 30 יום. צילום: דוברות המשטרה

 

מהמשטרה נמסר: "משטרת ישראל תמשיך בפעילותה למנוע תאונות הגורמות לפצועים והרוגים באמצעות פעילות אכיפה ממוקדת תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה לנהגים ותלמידים, זאת בכדי למנוע מהנהג הנורמטיבי לעבור על החוק וכדי להפוך את התנועה לבטוחה יותר, הן לנוסעים ברכב ולהולכי רגל"


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות