החשד: ראש הכנופיה מחיפה שלח "חיילים" להתפרצויות, בהם גם את חברתו בת ה-21 (וידאו)

נעצרה כנופיה של 14 פורצים מחיפה, שהטילו את אימתם ברחבי האיזור. צפו
 

בתום חקירה סמויה של מספר חודשים, במהלכה ערכו בלשי ימ"ר חוף אינספור תצפיות, מעקבים והפעילו אמצעים טכנולוגים מתקדמים, נחשפו ונעצרו 14 חברי כנופיה מאיזור חיפה, החשודים שפעלו באיזור לאורך תקופה ארוכה.

 

החשודים פורצים לבית עסק בחיפה. צילום דוברות המשטרה

 

הפרשיה "התפוצצה" כאשר החוקרים ניתחו את מאפייני הפשיעה בתחומי המחוז ולפתע גילו קווי דמיון בין מספר רב של התפרצויות בתקופה האחרונה, הן בשיטה והן במאפייני הסחורה שנגנבה בהיקף של מאות אלפי שקלים.

 

צפו בחשודים במהלך התפרצויות שביצעו על פי החשד באיזור

צילום דוברות המשטרה

 

בתוך כך, החלו החוקרים ללקט את התלונות והממצאים שהתקבלו בכל זירות ההתפרצות בתחומי המחוז, לרבות באזור חיפה והקריות, חדרה, נהריה ופרדס חנה ובתום פעילות מבצעית עצרו לפני כשבועיים "על חם", חלק מחברי הכנופיה בזמן שבו ביצעו התפרצות לבית עסק, כאשר בידיהם הרכוש הגנוב וכלי פריצה.

 

צילום: דוברות המשטרה

 

עם מעצרם של ארבעת החשודים הראשונים, התפתחה והתרחבה החקירה, במהלך הימים עצרו חוקרי הימ"ר וחקרו 14 חשודים (מרביתם בשנות ה 20-30 לחייהם), תוך איסוף ראיות הקושרות את החשודים למיוחס להם ותוך דגש על ראש הכנופיה, תושב חיפה בן 27, אשר פעל עפ"י החשד בתחכום, כאשר שלח והפעיל בכל התפרצות הרכב אחר של חברים בכנופיה, בהם גם שני קטינים בני 17 ואף את בת זוגתו, בת ה-21.

יחידת התביעות של מחוז חוף הגישה לבית משפט השלום בקריות כתבי אישום כנגד שמונה מהחשודים ובקשה למעצר עד תום הליכים.

בהמשך יוגשו כנגד שאר חברי הכנופיה, כל אחד על פי חלקו בפרשיה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות