הולכים בשביל הבריאות

צוות מרפאת כללית במרכז הכרמל נותן דוגמה אישית בקבוצת הליכה שבועית
צוות מרפאת כללית רש במרכז הכרמל, בניהולו של ד"ר גיל טלמור, נאה דורש – נאה מקיים  ומציין בימים אלה חצי שנה לקבוצת הליכה שהוא מקיים אחת לשבוע.

בסוף כל שבוע, ביום חמישי, לאחר שטיפלו במהלך השבוע במאות מטופלי כללית, מסיר הצוות מכל הסקטורטים את החלוקים, עוזב את דלפקי השירות ויוצא ברבע לשבע בערב לצעידה ברחבי מרכז הכרמל, לאורך כ-3 ק״מ בשדרות הנשיא ויפה נוף. האימון משלב ריצה והליכה לסירוגין. מתחילים באימון אירובי, עושים אימוני כוח, גמישות, זריזות ואח״כ שחרור.

 

הולכים בשביל הבריאות. קבוצת הליכה של עובדי מרפאת רש בחיפה. צילום דוברות כללית

 

ד"ר גיל טלמור, מנהל המרפאה ואצן בעצמו, עוסק מזה שנים בספורט ומשתתף במרוצים ומרתונים שונים, הוא שמאמן את הקבוצה. הוא מציין כי בקרב כל המתאמנים הלוקחים חלק בפעילות הקבוצה נרשם שיפור של ממש בממדי הכושר. מרביתם, שקודם לכן לא רצו מאז שיעורי הספורט בבית הספר, רצים כעת כ-2 קילומטר ללא כל קושי.

לקבוצה חשיבות במספר ממדים, מציין הצוות המוביל במרפאה. ראשית, בשיפור בריאותם של חברי הצוות המשתתפים בה. שנית, יש לה תפקיד חשוב בגיבוש עבודת הצוות. בנוסף, כאשר איש מקצוע שמתאמן בעצמו, פונה למטופלים שלו ומנסה לשכנעם לעסוק בספורט הוא מאמין בכך, מהווה דוגמה אישית ואז המסר המועבר אפקטיבי ואמין.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות