שישי נשי במיוחד

יום שישי התרחש בקניון סינמול, באווירה ורודה, עם צלילי פתיחה של בקבוקי שמפניה מבעבעים, נפתח מתחם ה'גרין פריידי' של קבוצת הפייסבוק 'מאמאשיק'. המתחם היה מלא בכל טוב מהמלתחות האישיות של 10 הפאשניסטות, שנבחרו לפתוח את הארונות שלהן בפני הקהל הנשי בקניון

 

ביום שישי, בקניון סינמול ובאווירה ורודה, עם צלילי פתיחה של בקבוקי שמפניה מבעבעים, נפתח מתחם ה'גרין פריידי' של קבוצת הפייסבוק 'מאמאשיק'.

המתחם היה מלא בכל טוב מהמלתחות האישיות של 10 הפאשניסטות, שנבחרו לפתוח את הארונות שלהן בפני הקהל הנשי בקניון.

בין הבגדים, הנעליים, הבלונים ועמדת השמפניה נצפו אושיות אופנה צפוניות מצטלמות, נהנות ממינגלינג איכותי ומהרבה מציאות אופנתיות וינטג'יות במיוחד!

'מאמאשיק'. צילום יחצ

בנוסף לכל הזוהר של האירוע מה שמייחד את האירוע היא המטרה לשמה התכנסו כל הנשים בקניון סינמול, הגרין פריידי שמאמאשיק מובילות כבר תקופה בא כמחאה כנגד הרגלי הצריכה של הבלאק פריידי. שיתוף פעולה של עידן רגף, אחת ממנהלות בקבוצת הפייסבוק המפורסמת מאמאשיק, עם מנהלת השיווק החדשה של קניון סינמול נדיה פורמן, המעודדת צרכנות חכמה וחסכונית יותר, איפשר לנשות הקבוצה לקיים אירוע של שופינג אקולוגי תוך כדי תרומה לנשים השורדות מעגל הזנות.

התרומה נעשת דרך תוכנית סיוע אופק נשי – סיוע לנשים שורדות זנות, חלק נכבד מההכנסות של האירוע שגויסו באירוע נשי זה עוברות לקניית מוצרים ודברים החסרים לבנות המשתתפות בתוכנית של אופק נשי. בין אורחי המתחם שבאו לתרום למטרה והאווירה נראו עידן רגף, שירי וייצנר , מאיה יאסו, שנהב כהן,  הדס בן ארצי, שירן איבטל, שירי אופיר כהן ועוד הרבה נשים עוצמתיות ומיוחדות!

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...