בריא להכיר – ד"ר ענבל חלבי

רופאת ילדים מדלית אל כרמל הצטרפה לשורות כללית בעתלית ודלית אל כרמל
 

ילדי דלית אל כרמל ועתלית, המבוטחים בכללית, יקבלו מעתה שירות משודרג על ידי רופאה מצטיינת, בעלת מומחיות: ד"ר ענבל חלבי.

ד"ר חלבי משלבת את מקצועה עם אהבת ילדים ומעתה תטפל לא רק בשני ילדיה הפרטיים אלא גם בכלל ילדי דלית אל כרמל ועתלית המבוטחים בכללית.

היא תושבת דלית אל כרמל, בת 32 וכאמור נשואה פלוס שניים. סיימה בהצטיינות את הפקולטה לרפואה בטכניון. היא התמחתה ברפואת ילדים בבית חולים כרמל מקבוצת כללית.

במהלך התמחותה עסקה גם במחקר בנושא סוכרת סוג 1 בילדים, אותו הציגה בכנס האנדוקריני הישראלי בירושלים, שם הוענק לה פרס על מחקר קליני מצטיין. בהמשך הציגה אותו בכנס אנדוקריני בין לאומי שנערך באינסברוק שבאוסטריה. תחום זה מרתק אותה והיא מתעדת בהמשך לעשות התמחות על באנדוקרינולוגיה ילדים.

 

ד"ר ענבל חלבי. צילום: דוברות כללית

 

היא מעידה על עצמה כי התכונות הבולטות שלה הינן אנושיות, שאפתנות, שקדנות, אחריות והמון רצון לפתח ולקדם ולתרום לחברה והן שהובילו אותה למקצוע הרפואה וההצטיינות בו. היא מאמינה כי בעזרת כוח הרצון ודבקות במטרה ניתן להגשים חלומות, כפי שעשתה היא.

היא שואפת לפתח את נושא בריאות ורווחת הילד בכפר מגוריה, בדגש על אורח חיים בריא כבסיס חשוב לבריאותם ורווחתם העתידיות כמבוגרים.

בשיחה עמה היא מדגישה כי היא מאד אוהבת את המקצוע שלה, אוהבת ילדים ונהנית לעבוד עמם. בעבורה, היא מדגישה, כל ילד הוא עולם ומלואו,  מיוחד בסיפור שלו ובדרך שלו ויש לזכור כי ילד איננו מבוגר קטן ובהקשר זה היא מצטטת את שירו של יהודה אטלס מתוך הספר "והילד הזה הוא אני": "אנשים זרים שאני בכלל לא מכיר – ממקומות אחרים וגם פה מהעיר – הייתי רוצה שידעו כולם שיש ילד אחד בעולם והילד הזה הוא אני".

 

צפו בשבחים שחולק פרופ' גיורא פילר – מנהל מחלקת ילדים בבי"ח כרמל, מקבוצת כללית על ד"ר ענבל חלבי כאשר סיימה התמחות

צילום: דוברות כללית


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות