אישום: זוג אחים היכו באכזריות נהג מול בני משפחתו והותירו אותו פצוע ושותת דם

כתב אישום חמור הוגש נגד שני אחים מהכפר אבו סנאן שתקפו בחודש שעבר נהג, מול עיני רעייתו ובנותיו בנות השנתיים. הנהג אלי מזון נמצא עדיין בתהליך שיקום
 

כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) נגד שני אחים, מועאד (26) ומוחמד (22)  רזוק – מהכפר אבו סנאן, המואשמים כי היכו באכזריות בחודש שעבר את אלי מזון מכפר ורדים, לעיני רעייתו ובנותיהם הפעוטות.

מכתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז חיפה, עולה כי ביום  21.02.2019, בשעה 16:30 נהג המתלונן, אלי מזון, תושב כפר ורדים ברכבו יחד עם רעייתו ושתי בנותיהם התאומות בנות השנתיים, בכביש 89, בסמוך לבית החולים נהריה.

"באותה עת נסעו הנאשמים אחרי רכבו של המתלונן", כך נטען: "בהגיעם לצומת בן עמי, מקום בו קטע הכביש מצטמצם לנתיב נסיעה אחד בלבד לכל כיוון, ניסה אחד הנאשמים לעקוף מימין את רכבו של המתלונן, תוך שהוא נוסע על שטח הפרדה המסומן בצבע לבן, וזאת בדרך נמהרת, שיש בה כדי לסכן את חיי המתלונן ובני משפחתו ואת המשתמשים בדרך או לגרום להם לחבלה. משלא הצליח הנאשם לעקוף את רכבו של המתלונן, החל לנסוע, בשולי הכביש, בצורה פרועה  מצדו הימני של רכבו של המתלונן, תוך שהם צעקו לעברו, גידפו אותו וירקו לעבר רכבו".

היכו אותו באכזריות. אלי מזון לאחר התקיפה. צילום מתוך פייסבוק

 

"בהמשך, כאשר הבחינו הנאשמים ברכבו של המתלונן ממתין בנתיב השמאלי בצומת כאשר מופע הרמזור בצומת היה אדום, הם בחרו לנצל את ההזדמנות שניכרה בפניהם ונסעו לכיוונו. לאחר שעצרו בנתיב, יצאו הנאשמים מרכבם, ותקפו באכזריות רבה את המתלונן, כל זאת לעיני אשתו ושתי בנותיו בנות השנתיים שישבו באותה העת ברכב, וגרמו לו לשברים רבים בפנים שהצריכו ניתוח, שנועד בין היתר, לשחזר חלקים מארובת העין שניזוקו באופן קשה מתקיפת הנאשמים".

 

מזון לאחר התקיפה האכזרית, מאושפז בבית החולים. צילום מתוך פייסבוק

 

בפרקליטות טענו הבוקר בבית משפט המחוזי בחיפה, כי המסוכנות הנשקפת מהנאשמים גבוהה ויש להשאירם במעצר מאחורי סורג ובריח, עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם. בית המשפט נעתר לבקשת הפרקליטות.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות