איתן פרדו-רוקואס התארס לבחירת ליבו!

קולולו: איתן פרדו-רוקואס הציע נישואין לבת הזוג!
שיהיה במזל: איתן פרדו- רוקואס שלף טבעת והציע נישואין לבת זוגו מזה שנה, הדר!

בפוסט מרגש כתב בעמוד הפייסבוק שלו:

"יחד לתמיד. כמה מפתיע שכדי לכתוב את המילים האלה הייתי צריך לנסוע להרים, להתנתק, לחשוב ובעיקר לנשום. אני מאמין שאת יודעת מה הולך לקרות בעוד כמה רגעים, אבל את בטח מופתעת שרק אני, את והים פה. בלי אנשים, תפאורה והצגה".

ההצעה המרגשת. תמונה: פייסבוק

ההצעה המרגשת. תמונה: פייסבוק

"הסיבה לכך שככה נראה הקשר שלנו, אהבה שאינה תלויה בדבר. ללא צורך באנשים, תפאורה והצגה. את הבאת לחיי אי של טהרה, אמיתיות וכנות. אי שלא חושבים לפני שמדברים, אי ללא פוליטיקה, אי של ילדות, צחוק ושטות – אי שאני רוצה להקים בו את ביתי ולגדל את ילדי".

"החוף החיפאי הזה שאת רואה סביבנו, הוא תפאורת חיי, מגיל אפס אני פה, גדלתי בחופים האלה והם ראו הכל, הם ראו את גיל ההתבגרות, את החורפים הקשים שנסחפנו על הגלשנים, את הישיבות עם החברים, את האימונים לצבא, את הדייטים ואת היום הגדול בחיי. היום".

"בדייט הראשון הבנתי ישר לאן זה הולך, עברת איתי את אחת השנים היותר איטנסיביות בחיי, ראית את כלל הצדדים שקיימים בי ואותי במצבים שונים ולעיתים מורכבים. וידעת תמיד להכיל, לקבל ולהבין".

"את הבנת שאנחנו יוצאים למסע, מסע עם עבודה קשה, מסע עם מטרות ויעדים שאפתניים, מסע של חיים גדולים, חיים שבהם נשפיע, נקדם, נסייע ונדחוף את החברה בה אנו חיים. חיים בהם לא תמיד אנחנו במרכז. ואת השותפה שלי למסע הזה ורק יחד נצליח".

"אז רגע לפני שאני כורע ברך, אני רוצה לשאת תפילה, שהקשר הזה והזוגיות שלנו רק תעלה, תצמח, תתחזק ותתעצם. שאהבה שלנו תמשיך להיות לא תלויה בדבר ועומדת מצד עצמה. שתמיד נשאף לחיים גדולים ואמיתיים כמו הרגע הזה.
שאזכה להיות בן זוג ראוי לך ולא יחסר לך כלום, כל חייך".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה