צפצפה על השוטרים: מדוע נעצרה שוב הנהגת?

בלשי אגף התנועה מבצעים פעילות אכיפה נגד נהגים רצידיוויסטים (מועדים). מדוע נעצרה נהגת מהצפון פעם אחר פעם? 
אגף התנועה מבצע מידי יום פעילות אכיפה ממוקדת נגד עבירות מסכנות חיים ועבירות של בריונות כביש, פועל במגוון אמצעים ושיטות נגד נהגים רצידיוויסטים (נהגים מועדים) במטרה להבטיח את שלומם וביטחונם של הנהגים והולכי הרגל.

לפני מספר ימים, במהלך פעילות אכיפה סמויה של בלשי אגף התנועה על נהגת בת 46, תושבת הצפון, הבחינו הבלשים בנהגת מבצעת עבירה של שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה. נגד הנהגת נרשם דו"ח וכמו כן ניתנה לה ההזדמנות להוריד את החלונות הכהים בקדמת הרכב שלה, עקב איסור על פי חוק לנסוע עם חלונות כהים. הבלשים גילו התחשבות בנהגת ולא נרשם לה דו"ח בגין עבירה זו אולם כאמור היא נתבקשה להסיר את החלונות הכהים.

 

הנהגת נסעה עם חלונות כהים, דבר המהווה עבירה על החוק. צילום דוברות המשטרה

עם הסרת מדבקות החלונות הכהים – הנהגת שוחררה לדרכה. אלא שמיד לאחר עזיבת המקום עשתה הנהגת את דרכה ישר לחנות לאביזרי רכב והדביקה שוב חלונות כהים על החלון.

השוטרים הנחושים שעקבו אחריה הבחינו שוב בחלונות הכהים ואז עימתו אותה עם העבירה, רשמו נגד הנהגת דו"ח משטרתי והורו לה להסיר שוב את החלונות הכהים.

 

מהמשטרה נמסר: "אגף התנועה ימשיך לפעול בנחישות נגד נהגים רצידיוויסטים הפוגעים בביטחון ציבור משתמשי הדרך, במטרה להרחיקם מהכביש ולהרתיע מביצוע עבירות תנועה נוספות".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות