רועי לוי : "אני מכיר את אורי שנים ואני בטוח שוועדת המכרזים עשתה בחירה נכונה"

הוועדה למינוי בכירים בעיריית נשר בראשותו של ראש העיר, רועי לוי, בחרה היום בעו"ד אורי גרינברגר לתפקיד היועץ המשפטי של העירייה. המינוי עבר על דעתם של כל נציגי עיריית נשר לרבות נציג האופוזיציה
גרינברגר עתיד להחליף את עו"ד אלכסנדר טנדלר שעתיד לפרוש בקרוב לגמלאות, לאחר 14 שנות עבודה בעירייה.

גרינברגר, בן 39, תושב חיפה, נשוי ואב ל-2 הוא חבר לשכת עורכי הדין משנת 2008 , בוגר תואר ראשון במשפטים  ובתקשורת מאוניברסיטת חיפה. כיום הוא בעל משרד עורכי דין פרטי העוסק בתחום האזרחי-מסחרי.

עו"ד גרינברגר נבחר ליועץ המשפטי של עיריית נשר צילום: ניוז

בתפקידיו הציבוריים הוא משמש כיום, בין היתר, כחבר מועצת העיר חיפה וחבר הנהלת הרשות לניירות ערך. בעבר שימש יו"ר ועדת המכרזים בעיריית חיפה, יו"ר דירקטוריון חברת האצטדיון הבינלאומי חיפה, וחבר בדירקטוריונים נוספים.

ראש העיר, רועי לוי, ומנכ"ל העירייה צחי שומרוני , אחלו לגרינברגר הצלחה בתפקיד.

וכך ראש העיר רועי לוי :

"ברכות לעו"ד אורי גרינברגר שנבחר על ידי הועדה למינוי בכירים לתפקיד יועמ"ש עיריית נשר במקום עו"ד אלכסנדר טנדלר שיצא לגמלאות בחודש מאי.

אני מכיר את אורי שנים רבות ואני בטוח שועדת המכרזים עשתה בחירה טובה.

ברכות לכלל חברי המועצה מהקואליציה והאופוזיציה Ishay Ivgi Georgy Gershkovichשלומי זינו וכן נציגת משרד הפנים והמשקיפים על עבודה מקצועית בוועדה, ניהול דיון ענייני ובחירה פה אחד למען העיר נשר.

*האישור טעון אישור משרד הפנים ומועצת העיר ורק לאחר מכן יהפוך לרשמי."

עם בחירתו אמר גרינברגר: "אני מודה לראש העיר ולחברי הועדה על האמון שנתנו בי ומחכה להיכנס לתפקיד ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות