דורש גט בגלל 'הכלה מאיסטנבול' : במיטה אשתי מכנה אותי "פארוק"

תושב חיפה, נשוי ואב לחמישה, דורש גט בטענה שהסדרה 'האשה מאיסטנבול' העבירה את אשתו על דעתה
 

לבית הדין הרבני בחיפה הוגשה אמש (שני) תביעת גירושין מעניינת במיוחד. בתבעה טוען הבעל כי כמו רבים גם אשתו התמכרה לטלנובלה התורכית "הכלה מאיסטנבול" אלא שבמקרה שלו המצב הפך להיות חמור במיוחד: הבעל טוען כי אפילו בזמן בו הגיעו למיטה וקיימו מגע אינטימי נדיר, היא כינתה אותו "פארוק, פארוק", בשמו של כוכב הסדרה.

בא כוחו של הבעל, עו"ד טל זלץ טוען כי "בעקבות כך חדלה האישה מתפקודה כאם המשפחה וכרעייה, וחייהם בבית הפכו לסיוט. לצערנו אנו רואים שסדרת הטלוויזיה הפופולארית במדינה עשויה להוביל גם לדברים לא כל-כך חיוביים. התמכרות האישה לסדרה, ובעיקר לכוכב הסדרה, הובילה את מרשי למסקנה כי חיי הנישואין הגיעו לקיצם".

 

פארוק. סיבה לגט? צילום מתוך פייסבוק הכלה מאיסטנבול

 

הבעל והאשה המתגוררים באיזור, נשואים מזה 20 שנה והורים לחמישה ילדים.

בתביעת הגירושין נטען: "את כל שעות היממה, לאחר שעות עבודתה, בוחרת האישה לבלות מול הטלוויזיה בצפייה בסדרה. מדי יום צופה היא במספר פרקים של הסדרה, לעיתים אף פרק בסדרה מספר פעמים… האישה, פשוטו כמשמעו, התאהבה בסדרת הטלוויזיה אהבת נפש של ממש והיא ככל הנראה מעדיפה אותה על פניו. האישה סירבה לקיים יחסי אישות שכן היא עייפה לדבריה מהסדרה, ונמצאת היא במתח תמידי מה יהיה בפרק הבא בסדרה. חייו של הבעל הפכו לסיוט של ממש בעקבות סדרת הטלוויזיה. בעקבות התמכרותה המוחלטת של האישה לסדרה הפופולארית, היא חדלה מתפקודה כאם המשפחה וכרעייה, וחייהם בבית הפכו לסיוט".

 

במיטה היא קוראת לי פארוק. צילום מתוך עמוד הפייסבוק הכלה מאיסטנבול

 

הבעל טוען עוד כי האישה נקטה בסנקציות כלפי הבעל וכמו כן נמנעה לאורך כל התקופה האחרונה מעבודות בית, כגון כיבוס וגיהוץ בגדיו במזיד.

 

עו"ד טל זלץ. צילום: פרטי

"ברשותנו שעות רבות של הקלטות בהם מתועדת האישה צופה בסדרה, במספר פרקים באותו היום,  בעוד היא מתחמקת משאר מטלות הבית והמשפחה. ניתן בהחלט לומר כי ההתמכרות הקשה לסדרה שיבשה את דעתה של האישה והובילה את מרשי לנקיטת הליך הגירושין כנגדה", מסכם עו"ד זלץ.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות