"עוז רוצה לראות אותנו צוחקים, שמחים וממשיכים את חיינו"

עופר מנדלוביץ', תושב חיפה ואביו של עוז ז"ל, ממשיך להנציח את בנו האמיץ שנהרג בקרב עקוב מדם ב"צוק איתן". בואו לרוץ לזכרו של עוז בשבילי משגב
 

עוז מנדלוביץ' ז"ל, בן הישוב עצמון שבמשגב, לוחם גדס"ר גולני, נפל במלחמת "צוק איתן" במהלך קרב עקוב מדם מול מחבלים, בשכונת שג'עייה.

אביו, כיום תושב חיפה, ומשפחתו של עוז, בחרו להתמודד עם האובדן הקשה והכואב באמצעות אירועי הנצחה המתפרסים על פני השנה ונוגעים באהבותיו ובתחביביו של עוז.

ביום הולדתו ה-26 מקיימת המשפחה מרוץ לזכרו, זו השנה החמישית, מרוץ בשבילי יער שגב בהם נהג עוז להתאמן בריצה לקראת שירותו הצבאי ואל אותם שבילים שב ורץ, גם בסופי שבוע, כשחזר לחופשה.

 

אהב את הטבע ואהב ספורט. עוז מנדלוביץ. צילום מתוך פייסבוק "זוכרים את עוז מנדלוביץ'"

 

עופר מנדלוביץ', אביו של עוז מספר: "את חיבוקו של ההמון המגיע למפעלי ההנצחה של עוזי, אנו חשים וממנו צוברים אנרגיה להמשיך הלאה. עוזי היה בחור שמח, מצחיק, מאד חברותי, ספורטאי ובעיקר אהב אדם ואת הארץ ונופה. אנו מאמינים כי הקהל המגיע לאירועי ההנצחה, ונחשף לסיפורו של עוזי, ימשיך הלאה את מורשתו לאהבת הארץ והאדם. עוזי רוצה לראות אותנו צוחקים, שמחים וממשיכים את חיינו, לבטח לא יושבים ומתאבלים. ומכאן שבחירתנו בחיים, גם דרך מפעלי ההנצחה, מחזקת אותנו מאד".

 

 

געגוע אין קץ. סמ"ר עוז מנדלוביץ' ז"ל. צילום מהאלבום המשפחתי

 

המרוץ הקרוב יתקיים ביום שישי, 29.3.19 במתחם "פארק אוסטרליה" שבלב יישובי משגב. נפגשים בשעה 08:30 בפארק, ולאחר טכס קצר, ייצאו הצועדים והרצים, לדרכם בשבילי היער.

אורכם של המסלולים והניתוב בחיצים, מתבצע ע"פ צבעי צמידים המחולקים למשתתפים בזה הפירוט:

צמיד צהוב – מסלול קצר ל- 2 ק"מ

צמיד כחול – מסלול בינוני ל- 5 ק"מ

צמיד אדום – מסלול מאתגר ל- 12 ק"מ

 

 

בסיום המרוץ, מוזמנים המשתתפים "לנגב" את "חומוס אבו סאבר", חברים טובים מהישוב עראבה שבגליל, חומוס שעוז ז"ל, מאד אהב.

"מועדון כפרי משגב" – על שלל מתקניו, יהיה פתוח ביום זה, חינם אין כסף, לרשות המשתתפים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות