המתנדבים המרגשים: "חג בלי גיל"

מתנדבים רבים הגיעו לבתי קשישים בקריית ים, שימחו אותם והעניקו להם משלוחי מנות: "אין מילים שיתארו את החשיבות עבור הקשישים, אשר מרגישים שלא נשכחו לעת זקנה"

 

מתנדבים רבים, בהם חברי סיירת ההורים העירונית, חיילים מבסיס תובלה טירת כרמל ומתנדבי הקרן לידידות הגיעו לבתיהם של קשישים בקריית ים בכדי לשמח אותם בשירים ומשלוחי מנות.

בקרן לידידות סיפרו כי הפעילות בקריית ים היא חלק ממבצע הארצי: "משמחים בידידות" של ביקורים והפגת בדידות של קשישים בפורים ברחבי המדינה.

 

שמחה בלי גיל. צילום: עיריית קריית ים

 

יעל אקשטיין, הנשיאה הנכנסת של הקרן לידידות ובתו של המייסד, הרב יחיאל אקשטיין ז"ל:

"הבדידות היא מהמצוקות הקשות ביותר עמן מתמודדים קשישים רבים בישראל. לעיתים היא קשה אף יותר ממאבק ההישרדות הכלכלי המאפיין רבים בגיל הזקנה. חשוב לנו שזקני ישראל יהיו חלק מהשמחה הגדולה בחג הפורים. אנו מודים למאות מתנדבינו התורמים מזמנם לטובת מצווה גדולה ומזמינים כל ישראלי שאכפת לו, להצטרף אלינו להמשך העשייה".

 

 

כולנו חלק מהשמחה הגדולה בחג הפורים. צילום: עיריית קריית ים

 

ראש העיר, דוד אבן צור, ברך על היוזמה ואמר: "קריית ים נתברכה בקהילה גדולה של בני גיל הזהב וניצולי שואה וחובה על כולנו לעשות למענם ככל יכולתנו. אין ספק שקריית ים היא סגולה לאריכות ימים וזו בדיוק ההוכחה לכך". 

 

משמחים בידידות. צילום: עיריית קריית ים

 

רכזת קריית ים בקרן לידידות, קרולינה פוטר:  "התגייסותם של עשרות המתנדבים לשמח את הקשישים בחג מחממת את הלב. אין מילים שיתארו את חשיבותן של פעילויות מסוג זה לקשישים, אשר מרגישים שלא נשכחו לעת זקנה והם עדיין חלק מההוויה הישראלית.

מודה כתמיד על שיתוף פעולה מעולה עם המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית קריית ים. עוד מודה למתנדבי סיירת הורים בעיר שהתגייסה למבצע", אמרה פוטר.

 

מחממים את הלב. צילום: עיריית קריית ים

 

הקרן קוראת למתנדבים המעוניינים להצטרף לקהילה ולפנות לקרן באמצעות אתר האינטרנט שלה, דף הפייסבוק או בטלפון למוקד הידידות 9779*.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ים