נשר חוגגת פורים!

שמח במיוחד היה ערב פורים באולמי סולם יעקב במפרץ חיפה במסיבת פורים שמחה במיוחד של עובדי עיריית נשר
את ערב פורים חגגו עובדי עיריית נשר באולמי סולם יעקב: הדיג'יי הדר דרור הקפיץ את כולם באוויר, והזמין את ראש העיר נשר, רועי לוי, להצטרף אליו לעמדה. ראש העיר הפתיע את החוגגים בבקיאות מרשימה במוזיקה וכדיג'יי.

ראש העיר נשר רועי לוי משמח את עובדי העירייה מעמדת הדיג'יי יחד עם הדר דרור.

כבר מילדות היה ברור שעולם המוסיקה קורא להדר: זה התחיל בבית הספר היסודי כשהמורה למוסיקה הבחין בילד מוסיקלי במיוחד והמליץ להורים להשקיע בו בתחום המוסיקלי.

בגיל 10 התחיל בלימודי נגינה על חצוצרה בקונסרבטוריון של קריית ים, המורה שלו הבין מיד שמדובר בילד עם שמיעה מוסיקלית מפותחת במיוחד ויכולת נגינה ברמה גבוהה, ולכן הוקפץ כנגן בתזמורת הנוער הייצוגית.

באולפן ההקלטות ערך מוסיקלית רמיקסים שזכו להשמעות ברדיו חיפה ובמועדונים.

הדר שרצה להרחיב את כישוריו בעולם המוסיקה, החל לתקלט מגיל צעיר מאוד במסיבות ואירועים, ועם השנים המשיך להרחיב את הידע שלו. התמקצע בתחום ההגברה והתאורה והפך לסאונדמן ותאורן מבוקש.

הנגינה עדיין בערה בהדר והוא למד נגינה על קלידים, כשהוא מלווה על הקלידים הפקות מוסיקליות ועיבודים חדשים שלו לזמרים שונים באולפן ההקלטות שפתח.

באולפן ההקלטות ערך מוסיקלית רמיקסים שזכו להשמעות ברדיו חיפה ובמועדונים.

הדר נוהג באופן קבוע לתרום לקהילות ואוכלוסיות שונות כשהוא מופיע ומתקלט ללא כל תמורה.


הדר נוהג באופן קבוע לתרום לקהילות ואוכלוסיות שונות כשהוא מופיע ומתקלט ללא כל תמורה, כשמאחוריו מאות אירועים, מסיבות חתונה, בר/ת מצוה, בריתות, מסיבות ואירועי חברה גדולים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה