נשר חגגה עדלאידע עם משה דץ והכבשה שושנה (וידאו)

נשר חוגגת את חג הפורים בתהלוכת ענק עם שלל מיצגים, תחפושות והופעות, בינהן משה דץ והכבשה שושנה!
תהלוכת ענק עם שלל מיצגים, להטוטנים, והולכי קביים עשתה דרכה ברחובות העיר נשר:

ברחבת היכל התרבות, התקיים הפנינג עם דוכני משחק, דוכני אוכל, מתנפחים לקטנטנים, דוכני יצירה, הפעלות והופעות של "משה דץ והכבשה שושנה", חוגי המתנ"ס ולהקות הייצוג העירוניות.

העיר נשר צוהלת ושמחה.

העיר נשר צוהלת ושמחה.

כמיטב המסורת חגגה העיר נשר את חג הפורים בתהלוכת ענק עם שלל מיצגים, הופעות ותחפושות.

בראש התהלוכה צעד ראש העיר, רועי לוי, מחופש ל"משה רבנו". תהלוכת העדלאידע של נשר היא מסורת שנמשכת כבר למעלה משני עשורים וידועה כעדלאידע הגדולה ביותר באזור חיפה והצפון: השנה היא הייתה בסימן "קרנבל" והשתתפו בה אלפים מתושבי העיר נשר ומיישובי הסביבה.

העדלאידע בנשר ידועה בתור הגדולה ביותר באזור חיפה והצפון.

העדלאידע בנשר ידועה בתור הגדולה ביותר באזור חיפה והצפון.

האירוע המרכזי, תהלוכת העדלאידע יצאה הבוקר מהמרכז המסחרי באורן הכרמל, ועשתה את דרכה לאורך רחוב צה"ל לכיוון רחבת היכל התרבות, הסמוכה לבניין העירייה.

התהלוכה הססגונית, כללה מיצגי ענק של בובות אנושיות, הולכי קביים, להטוטנים ומייצגים שונים. בסיום התהלוכה נערך הפנינג ענק ברחבת היכל התרבות עם ביתני פעילות לילדים, דוכני אוכל ודוכני משחק מגוונים, דוכני יצירה, וכן מתנפחים לילדים הקטנטנים.

משה דץ והכבשה שושנה!

משה דץ והכבשה שושנה!

התקיימו גם הופעות של מוזיקה, שירה, ספורט ומחול על טהרת הכישרונות המקומיים והלהקות הייצוגיות של נשר. האירוע המרכזי היה מופע מיוחד לילדים של "משה דץ והכבשה שושנה".

הופעות מדליקות על הבמות.

הופעות מדליקות על הבמות.

גם אמש, יום חמישי, התקיימו אירועים חגיגיים בהיכל התרבות והפנינג פורים שכלל: תחרות תחפושות, פינות יצירה וקריאת המגילה, ובפארק נשר-קק"ל אירוע ה"פורימון", אותו ארגנו תנועות הנוער ויחידת הנוער העירונית וכלל מתקני "צופים", משחקים, דוכני יצירה ודוכני מזון.

פורים מהנה וחווייתי במיוחד בעיר נשר!

פורים מהנה וחווייתי במיוחד בעיר נשר!


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות