טירת כרמל: המחאה נגד פעילות ההוסטל לעברייני מין נמשכת

מאות מתושבי טירת כרמל הפגינו הבוקר וחסמו את התנועה ברחוב הראשי בעיר. נהגים שחלפו במקום הזדהו עם המפגינים וחלקם הצטרפו אליהם. בהפגנה השתתף גם ממלא מקום ראש העיר, מוריס אסייג, אותו מינה ראש העיר אריה טל, לעמוד בראש מטה המאבק
מחאת ההוסטל נמשכת, מאות מתושבי טירת כרמל הגיעו הבוקר (שישי) אל הצומת המרכזית בעיר בכדי להמשיך את המאבק, שהחל בשבועות האחרונים להפסקת פעילות ההוסטל לעברייני מין.
המפגינים מצוידים באישור משטרת ישראל להפגין, חסמו את התנועה בכיכר המרכזית בסמוך לקניון.

 

נהגים שחלפו במקום עצרו את מכוניותיהם וחלקם אף חברו למפגינים והביעו הזדהות עם המאבק . טירת כרמל הבוקר.

 

נהגים שחלפו במקום עצרו את מכוניותיהם וחלקם אף חברו למפגינים והביעו הזדהות עם המאבק.

בהפגנה השתתף ממלא מקום ראש העיר טירת כרמל, מוריס אסייג, שמונה על ידי ראש העיר, אריה טל, לעמוד בראש מטה המאבק.

 

אסייג העומד בראש המטה צירף אליו את דניאל בן עשור יו"ר וועד ההורים הישובי ואת תמיכת כל חברי המועצה וועדי ההורים בעיר אמר בהפגנה:

"הסיפור הזה מבחינתנו הוא פיגוע טרור. זה נפל על כולם כרעם ביום בהיר. הוצאנו צו סגירה. אנחנו נלחמים בכל הכח למגר את זה ואנחנו גם נצליח. ראש העיר אריה טל שלח מכתב ודיבר גם עם ראש הממשלה בעניין. הוא דיבר עם שר הרווחה ושר הבריאות. בשבוע הבא, במידה ולא יסתדרו הדברים נשבית את בתי הספר. נשבית את כל מוסדות החינוך. אנחנו נעלה לירושלים ונשבות ליד הכנסת וליד הבתים של כל מי שנוגע בדבר. אנחנו נעיף אותם מפה. אנחנו חומלים על התושבים של העיר,.ברצוני לברך את התושבים ועל הירתמותם למאבק חשוב זה .אני חוזר ומדגיש שככל הניראה המאבק הזה יהיה ארוך ולכן אני פונה לכל אחת ואחד מתושבי העיר היקרים שיהיו קשובים לכלי התקשורת ולרשתות החברתיות, כדי להיות מעודכנים.כוחנו באחדותינו ורק כך נוכל למנוע את רוע הגזרה להביא לסגירת ההוסטל"

ממלא מקום ראש העיר, מוריס אסייג, מבטיח בשם ראש העיר ובשם כל תושבי העיר, מאבק עיקש עד לסגירת ההוסטל. צילום: זמן כרמל

בסיום ההפגנה התפזרו המפגינים תוך שהם מבטיחים: "נפגין שוב ושוב ובפעם הבאה גם בירושלים מול המשרדים הנוגעים בדבר".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות