המלחמה בסיגריות אלקטרוניות עולה שלב

קמפיין גיוס המונים חדש מתכנן לגייס את ההורים ולהוות גוש חוסם מול הסיגריות האלקטרוניות ולהגיע אל הצעירים לפני שיהיה מאוחר מידי…

 

המלחמה בסיגריות האלקטרוניות עולה שלב ומגיעה לא רק מהמחוקק.

קמפיין גיוס המונים חדש, שמטרתו למנוע מדור ה-Z להיכנס למעגל המעשנים, מבקש לגייס 1,500,000 ₪. גיוס הכספים נועד לצורך בניית מערך הסברה רחב היקף שנועד להגיע לכלל המסגרות החינוכיות בבית הספר.

המערך יכלול עשרות מדריכים שיוכשרו להדריך סדנה מניעתית ייחודית שנמצאה אפקטיבית ויגיעו לבני הנוער בכל רחבי הארץ.

 

צילום יחצ

 

השיטה המועברת בסדנה לא משתמשת בטכניקות של הפחדה ולא מדברת על נזקי העישון, אלא משפיעה על המוטיבציה הבסיסית של בני הנוער להתנסות במוצרים המכילים ניקוטין מזיק וממכר וכך מסייעת להם לא ליפול למלכודת, שתשאיר אותם מכורים במשך עשרות שנים.

מי שעומד מאחורי הקמפיין שאינו למטרות רווח זהו אסף אשכנזי, מנכ"ל אלן קאר ישראל. אלן קאר היא רשת עולמית שסייעה למעל 30 מיליון מעשנים מסביב לעולם להפסיק לעשן בעזרת שיטתה הייחודית במסגרת סדנה ייחודית המועברת על ידי אנשי מקצוע מוסמכי אלן קאר שהם מעשנים לשעבר בעצמם.

לדברי אסף אשכנזי, מנכ"ל אלן קאר: "אני רואה היום בכל מקום את הסיגריה האלקטרונית וזה פשוט מפחיד לראות איך הצעירים חשופים למניפולציה וחושבים שזה מוצר מדליק בלי ידיעה מהי המלכודת אליה הם נכנסים. אמנם לאחרונה הממשלה העבירה חוק איסור פרסום של מוצרי טבק שכולל גם את הסיגריות האלקטרוניות, אך בינתיים הפרסום חוגג ורבבות צעירים נופלים וזה פשוט לא מספיק. חייבים לפעול מהר על מנת להציל את בני הנוער שלנו ולכן החלטנו לצאת למהלך זה, על מנת להנגיש את תכנית המניעה שלנו, שהוכחה כאפקטיבית, ב-1,000 כיתות בבתי הספר ברחבי הארץ. חשוב לי לציין כי הפעילות היא ללא מטרות רווח, אנו עושים זאת כחלק מהחזון שלנו לנקות את ישראל מניקוטין".

 

לפרטים נוספים אודות הקמפיין היכנסו:  https://bit.ly/2H2DK6F


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות