"כולם בשביל אחד"

מבלי להכיר כלל: עורכי דין ממחוז חיפה מגייסים תרומות עבור עו"ד איתמר לנדאו, חברם למקצוע, אב לשבעה ילדים שחלה בסרטן נדיר
 

עורכי הדין ממחוז חיפה מוכיחים שבמקצוע אשר ספג לאחרונה גם לא מעט ביקורות קשות ונוקבות – יש טוב. הרבה טוב.

בימים אלו מגייסים עורכי הדין באיזור תרומות עבור חברם למקצוע, עו"ד איתמר לנדאו (42), אב ל-7 ילדים שחלה בסרטן נדיר ואלים מסוג סרקומה.

בין היתר מתרגשים החברים לספר, כי עד כה נרתמו עבור הפרקליט גם שופטים מאיזור חיפה והצפון ואף שופטים מבית המשפט העליון שתרמו למענו.

 

כולם בשביל אחד. בתמונה: עו"ד לנדאו. צילום מתוך פייסבוק

 

עו"ד לנדאו, כמו עורכי דין רבים אחרים, הוא עצמאי. הוא נולד בצפת ובהמשך עבר להתגורר בקריות. הוא התגורר שנים בקריית שמואל ולאחרונה עבר עם משפחתו לעכו.

לפני מספר שנים פתח בשער פלמר בעיר התחתית בחפה, את משרד עורכי הדין שבבעלותו. חבריו של עורך הדין סיפרו כי אשתו טיפלה ומטפלת בו ולכן אינה יכולה לעבוד, וכי בשל הסרטן גם הוא כמובן אינו יכול לעבוד ולכן אין לו ולמשפחתו הכנסה מזה מספר חודשים.

הסרטן האלים בגופו הכפיל את גודלו כל שישה שבועות והגיע כעת לגודל של 2.3 ליטר.

טיפולי כימותרפיה קשים שעבר, לא עזרו ורק החלישו את הפרקליט המוכשר. רק סדרה ארוכה של הקרנות הצליחה להקטין מעט את הגידול. בקרוc הוא צפוי לעבור ניתוח להסרת הגידול, אולם הרופאים אינם יכולים להבטיח לו כי בכך נגמר המסע המורכב שלו.

 

עו"ד לנדאו. צילום מתוך פייסבוק

 

אחד מעורכי הדין אמר הבוקר: "כל אחד שעובד בתור עצמאי חרד ממצב כזה חלילה ולכן חובה עלינו להתגייס למען חבר במצוקה".

עו"ד אריאל יום טוב, אשר הרים את הכפפה וביחד עם חברים טובים ממחוז חיפה מנסה לגייס בימים האחרונים תרומות מעורכי דין, אנשי עסקים, אזרחים טובים, וחברים, סיפר:

"אנחנו לא מכירים אותו אישית. הכרנו דרך הפייסבוק. ראינו שהוא מפרסם הודעה ומבקש עזרה. הוא קיבל לייקים ומילות תמיכה. בשבוע שעבר החלטנו להתגייס למענו. בלילה רשמתי הודעה וביקשתי אישית מאנשים לתרום. עד הבוקר אספנו מעשרות אנשים מעל 15 אלף ש"ח. מאז אספנו עבורו עשרות אלפי שקלים. מדהים לראות בכל מבול הדברים הרעים שקורים סביבנו – את ההתגייסות המטורפת למען האחר. בלי להכיר. רק במטרה לעשות טוב. כולם למען אחד".

החשבון לתרומות נפתח על שם הוריו של איתמר, יעקב ונעמי לנדאו, בבנק לאומי 10 סניף צפת 975 חשבון 4247694.

איתמר ישמח לכל תרומה, קטנה כגדולה.

החברים במחוז חיפה מתפללים כולם להחלמתו וכך גם אנו. 

רפואה שלמה. 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות