בהוצאת הספרים האקדמית: פרופסור מיכאל לסקר

פרופ' לסקר, מרצה בחטיבה ללימודי המזרח התיכון באקדמית גליל מערבי, מונה לעורך ראשי של סדרת הספרים על המזרח התיכון, ישראל והאסלאם בהוצאה האקדמיתSussex Academic Press .
 

פרופ' מיכאל לסקר מונה להיות העורך הראשי של סדרת הספרים בנושאי המזרח התיכון והאסלאם של ההוצאה-לאור Sussex Academic Press, אחת מההוצאות לאור האקדמיות הגדולות והנחשבות באירופה.

פרופ' מיכאל לסקר הוא מרצה בחטיבה ללימודי המזרח התיכון באקדמית גליל מערבי וחבר וועדת המינויים במכללה. את הדוקטורט עשה באוניברסיטת קליפורניה ובעבר כיהן כראש המכון והקתדרה לחקר המחתרות באוניברסיטת בר-אילן, ראש המחלקה למדעי המדינה במכללה האקדמית אשקלון, הראש האקדמי של המכללה האקדמית כנרת וכנשיא האגודה הישראלית ללימודי המזרח התיכון והאסלאם (אילמ"א).

פרופ' מיכאל לסקר צילום: האקדמית גליל מערבי

מחקריו מוקדשים לעת החדשה ומתמקדים ביחסי ישראל ומדינות ערב; ישראל מול שכנותיה, ישראל ומדינות ערב מול המעצמות הגדולות, הזירה הבין-ערבית, האסלאם הרדיקלי, האסלאם באירופה ועוד.

נשיא האקדמית גליל מערבי פרופ' נסים בן דוד: "מינויו של חברנו פרופ' לסקר לעורך הראשי של סדרת הספרים בנושאי המזרח התיכון,  האסלאם וישראל של אחת ההוצאות לאור החשובות ביותר במערב אירופה הינה תעודת כבוד נוספת לאיכות האקדמית הגבוהה של סגל המרצים שלנו. אנו בטוחים כי הסטנדרטים האקדמיים הגבוהים שלו, חריצותו, והעבודה היסודית שלו יעמדו לצדו בתפקידו החדש".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך