התותח ירה קונפטי – אביה של כלת השמחה התעוור

האירוע אשר נחגג באחד מאולמות השמחה הידועים במפרץ חיפה, הפך בן רגע מיום חג ליום שחור
 

תותח קונפטי ירה אל תוך עינו של תושב האיזור, באירוע בת המצווה של בתו שנערך באחד מאולמות השמחה הידועים במפרץ.

את התביעה הגיש האב אשר התעוור בעינו הימנית, באמצעות עורכי הדין אורלי שרון-בדה וליעד ברילנשטיין, נגד חברת הפירוטכניקה, אף היא מהאיזור, אשר ביצעה את ירי הקונפטי באירוע בת המצווה.

 

התותח ירה קונפטי – האב התעוור. צילום: אילוסטרציה

 

מהתביעה עולה כי התובע, בן 58, הזמין שירותי פירוטכניקה ובהם גם תותח היורה קונפטי – לאירוע בת המצווה של בתו – שנערך באחד מאולמות האירועים הידועים במפרץ חיפה בקיץ 2016.

הסכום עליו סוכם בין אביה של כלת השמחה לבין החברה היה 4,000 שקלים.

בתביעה שהוגשה בימים אלה לבית משפט השלום בחיפה נטען: 

"ביום 26.6.16 וכשהמשפחה כולה נרגשת, נערכה לבתו של התובע מסיבת בת מצווה באולם. מיותר לציין שמדובר ביום חג ושמחה ושהמשפחה כולה, ההורים הנרגשים וכלת המצוות, חיכו וציפו לו עד מאוד. כחלק מחגיגות האירוע תוכנן ריקוד אב-ובת של התובע ובתו מול כל האורחים הרבים שהגיעו לחגוג איתם ביום הזה. התובע ובתו רקדו ריקוד סלואו ובזמן שכל האורחים מסתכלים, הפעיל הנתבע אמצעי פירוטכניקה שונים כגון עשן ותותח קונפטי. במהלך הפעלת אחד מתותחי הקונפטי אשר הנתבע הציב והפעיל ברשלנות, ניתזו הנצרה והפקק שאוטם את משגר הקונפטי ופגעו ישירות בעינו הימנית של התובע, והכל בזמן הריקוד עם בתו הצעירה ובזמן שהיא מסתכלת על אביה וכל האורחים מסתכלים עליהם….".

 

בזמן ריקוד סלואו של האב עם בתו שהגיעה למצוות; יום חג הפך ליום שחור. צילום: אילוסטרציה

 

עוד נטען כי מיד לאחר הפגיעה הקשה איבד התובע את ראייתו בעין ימין ופונה באמצעות בני משפחתו לבית החולים כרמל, כאשר הוא כאוב ומסוחרר. החגיגה הגדולה לה ציפו וחיכו כל בני המשפחה, נהרסה ברגע.

בין היתר טוענים עורכת הדין שרון-בדה ועו"ד ברילנשטיין כי מאז ומתמיד תיפקד התובע וניהל אורח חיים תקין ונורמאלי ועצמאי לחלוטין, אולם בעקבות התאונה הוא יזדקק לעזרת צד ג' גם בעתיד, לרבות עזרה של מלווה בהמשך חייו.

 

בתמונה: מייצגים את התובע, עו"ד אורלי שרון-בדה ועו"ד ליעד ברילנשטיין

 

"עקב התאונה לא יוכל לחזור לכושרו הבריאותי והגופני והוא יהא נכה קשה לכל ימי חייו. זאת ועוד, כתוצאה מהתאונה הקשה התובע סובל מחרדות, סיוטים, דכאון, עצבנות יתר, נדודי שינה וכן חש חשש לגבי איבוד מוחלט של ראייתו", כך נטען.

את גובה הסכום שייפסק לתובע הותירו עורכי הדין להחלטת בית המשפט.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות