למרות פרסומי משרד האוצר: אין שחר לסגירת ההוסטל בטירת כרמל (וידאו)

מהפרסומים עולה כי לכאורה הגיעו משרדי האוצר והרווחה, להחלטה כי ההוסטל יועבר אל מחוץ לטירת כרמל. אלא שמבירור מעמיק עולה כי לדברים אין כל שחר. צפו בדברי ראש העיר אריה טל
 

המאבק לסגירת ההוסטל לעברייני מין בטירת כרמל, טרם נשא פרי – זאת בניגוד גמור לפרסומים ובין היתר פרסום של משרד האוצר, לפיו ההוסטל יועבר ממקומו.

ממכתב ששלח הבוקר (ראשון), שר האוצר משה כחלון, למנכ"ל משרד העבודה והרווחה, אביגדור קפלן, עולה כי לכאורה הגיעו משרד האוצר ומשרד העבודה והרווחה להחלטה כי ההוסטל יועבר אל מחוץ לטירת כרמל.

במכתב כתב שר האוצר: "בהמשך לשיחתנו הטלפונית מיום חמישי 28.3.19, אבקש להדגיש שבנושא העברת מתקן הוסטל "שיבולים" לשיקום עברייני מין מטירת כרמל, במידה ויהיו השלכות כספיות למעבר זה, משרד האוצר יסייע בהתאם לנהלים".

 

המכתב ששיגר בנושא שר האוצר משה כחלון למנכ"ל משרד הרווחה. בפועל – סגירת ההוסטל טרם נראית באופק

 

אלא, שבניגוד לנראה ובניגוד לפרסומים, מבירור מעמיק שערך בנושא ראש העיר טירת כרמל, אריה טל, הרי שאין כל שחר לפרסומים כי ההוסטל יועבר מהעיר.

 

"אין שחר לדברים". ראש העיר, אריה טל קורא לתושבי העיר לא להרפות ולהמשיך במאבק

 

בסרטון בו צולם טל הערב, הוא פונה לתושבי העיר ואומר: "בימים האחרונים ישנם פרסומים רבים על סגירת ההוסטל. בבדיקות שנערכו וערכתי עם מנכ"ל משרד הרווחה, התברר שאין שחר לדברים, למרות הפרסומים שהגיעו ממשרד האוצר ומגורמים נוספים ושונים, אבל התוצאה בפועל ולדברי המנכ"ל, שאין שחר לדברים. לאור זאת אני קורא לכם, תושבי טירת כרמל, להמשיך הלאה עם הצוות שמנהל את כל נושא פינוי והוצאת ההוסטל והמשך המאבק, כפי שהחלטתי בתחילת הפעילות – לפנות את ההוסטל והפדופילים, שלא יהיו בטירת כרמל. אני קורא לכם להצטרף אליי במאבק הזה, כדי להביא לתוצאה אחת, תושבי עירי היקרים: שאנחנו ביחד הצלחנו להוציא את הגורם הזה מעירנו".

 

צפו בדברי ראש העיר

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות