נתניהו מגיע לקריית ביאליק

ראש הממשלה יגיע מחר לכנס בחירות אזורי אמש: המשנה לראש המוסד לשעבר, ומועמד כחול לבן לכנסת, התארח בחוג בית בקריית ביאליק במהלכו האשים את ביבי: "השימוש של ביבי בארכיון האיראני וההודאה בתקיפות בסוריה הם חוסר אחריות ביטחוני"
ראש הממשלה בנימין נתניהו יגיע מחר לכנס בחירות גדול בקריית ביאליק.
נתניהו ממעט בהשתתפות בכנסים פוליטיים לקראת הבחירות שייערכו בשבוע הבא, ולכן מדובר באירוע חריג ויוצא דופן. זה הכנס היחיד שבו השתתף נתניהו עד כה באזור חיפה וצפויים להגיע אליו מאות מתושבי האזור.


אמש, אירח מטה כחול לבן בקרית ביאליק בראשות מיכאל גורין את המשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק לכנס בחירות מסכם.
הכנס נערך בבית משפחת מאיר בקרית ביאליק והשתתפו בו מעל ל 70 אנשים.
בנוגע למשבר מול רצועת עזה ציין רם בן ברק שהמחדל העיקרי של הממשלה הוא באי ניצול השקט של שלוש וחצי השנים, שהושג לאחר צוק איתן.
רם בן ברק ציין כי הוא בעד חוק לאום כי צריך חוק יסוד שיעגן שישראל היא מדינה יהודית אבל יש להוסיף את הנושא של שיוויון אזרחי לכולם.

בן ברק בחוג בית

פסקת ההתגברות היא סבירה אבל רק ברוב מיוחס שכולל גם חכים מהאופוזיציה, הימין הקיצוני שמוביל את נתניהו מכוון לפסקת התגברות ברוב של 61, כלומר רוב רגיל שקיים בכל קואליציה יוכל להתעלם מהחלטות של בית משפט.
השימוש של ביבי בארכיון האיראני וההודאה בתקיפות בסוריה הם חוסר אחריות ביטחוני. ביבי מנסה לגזור  קופון פוליטי על חשבון אינטרסים חיוניים של מערכת הביטחון.

חוגגים יום הולדת בחוג בית בן ברק צילום : כחול לבן

בן ברק הוסיף שהמפתח לניצחון הינו לגרום לכחול לבן להגיע ל 38 מנדטים ולפתוח בכך פער משמעותי על הליכוד, דבר שיגרום לנשיא המדינה להטיל על בני גנץ את הרכבת הממשלה.
בסוף הערב חגגו פעילי כחול לבן בקריות את היום הולדתו ה 61 של רם בן ברק.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בחדשות