מפעל של איש אחד

זה היום של הפעיל החברתי אלעד אטיאס, שיזם את "יום המעשים הטובים" בחיפה: הוא גייס עשרות מתנדבים שפועלים היום בבתי אבות, בתי ספר, בתי חולים ובבית יתומים
קצת קשה לעמוד בקצב של הפעיל החברתי החיפאי אלעד אטיאס, בטח ביום המעשים הטובים שמתקיים היום.

הוא מתפעל צי של מתנדבים, רץ מבית אבות לשיפוץ של בית ספר ומשם למחלקת ילדים בבית החולים ולעמותה שמטפלת בילדים יתומים. קשה לעצור אותו אפילו לראיון קצר, אבל עמדנו בסופו של דבר במשימה, בכל זאת חשוב לנו לפרגן גם למנוע מאחורי היוזמה המבורכת הזאת.

מפעל של איש אחד. אלעד אטיאס. תמונה: אלבום פרטי

אטיאס:" יחידות של חיל הים יחד עם תלמידי תיכון עוברים בבתי אבות שונים בחיפה ועושים פעילויות של כיף עם הקשישים, בבית הספר עין הים הפעלנו חיילים שמשפצים את בית הספר וצובעים אותו, ב"בית הצעירים" – מקום של יתומים, שם יש לי גם מתנדבים שצובעים ומסדרים את המקום. יש עוד הרבה פעילויות שאני יזמתי ושמחתי לראות הירתמות של המון גופים מצה"ל, בתי הספר, חברת החשמל, בנק מרכנתיל, קופת חולים מכבי ועוד."

אטיאס הצליח לרתום את כולם ולמשימה הוא גייס את סגן ראש העיר דוד עציוני. יחד התפרסו היום עשרות מתנדבים במוקדים שונים בחיפה כדי להעלות חיוך על פניהם של קשישים, יתומים ותלמידים. 

אטיאס הנמרץ ימשיך לתזז בין המוקדים השונים, במטרה להספיק כמה שיותר מעשים טובים ביום אחד קצר. מי שמכיר את פעילותו יוכל לספר שעבור אטיאס כל יום הוא "יום המעשים הטובים".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות