עורכי הדין של מפעילי ההוסטל מאשימים את אריה טל: "הוא מתנהג כמו קאובוי"

סערת ההוסטל לעברייני מין בטירת כרמל מסרבת להירגע: אמש נערך דיון סוער בבית המשפט
סערת ההוסטל לעברייני מין בטירת כרמל מסרבת להירגע: בדיון סוער שנערך אמש בבית משפט השלום בחיפה לפני השופט זאיד פלאח, הוחלפו האשמות עד גבול העלבונות בין בא כוח ההוסטל, עורך הדין איתן דוד לבין בא כוח עיריית טירת כרמל, עורך הדין ערן ארבילי.

בטירת כרמל מתנגדים להוסטל שהוקם בעל כורחם בעיר, אשר מתגוררים בו עברייני מין מורשעים, כשחלקם, אם לא כולם, תקפו קטינים.

"יהיה מה שיהיה, ההוסטל הזה יצא מן העיר". ראש העיר, אריה טל בהפגנה. צילום: עיריית טירת כרמל

בעיר מתחוללת סערה הכוללת הפגנות תכופות להוצאת ההוסטל מן העיר, אשר שוכן בסמוך לבתי ספר וגני משחקים. את המחאה מוביל ראש העיר אריה טל, אשר גם הוא מתנגד בתוקף להוסטל, ומשתתף פעיל בהפגנות עם התושבים.

בדיון שנערך אתמול בבוקר בבית משפט השלום, עורך הדין ערן ארבילי בשם ראש העיר מספר: "יהיה מה שיהיה, ההוסטל הזה לא יישאר בעיר טירת כרמל".עוד ציין ארבילי שכיליד העיר ותושב העיר וכמי שאביו כיהן כראש מועצה בעיר ואימו ניהלה בית ספר, נושא ההוסטל והפגיעה בעיר גרמו לדיון להיות אמוציונלי.

כיליד העיר ותושב העיר וכמי שאביו כיהן כראש מועצה בעיר ואימו ניהלה בית ספר, נושא ההוסטל והפגיעה בעיר גרמו לדיון להיות אמוציונלי. ארבילי היועץ המשפטי של עיריית טירת כרמל. 

הדיון היה סוער ורגשי וכלל חילופי האשמות בין עורכי הדין: "אנחנו הבהרנו לבית המשפט שהעירייה עומדת נחרצות על כך שההוסטל לא יישאר בטירת כרמל", מספר ארבילי, "ישנם בתי ספר בסמוך ושכונה חדשה שאמורה להיבנות באזור, ושלום התושבים הכי חשוב לנו. ההוסטל פוגע בהתפתחות של העיר".

"הניצחון שלנו בדיון היום הוא שהשופט לא פסל על הסף את הבקשה שלנו. השופט פסק שהוא בעצמו יגיע לביקור בטירת כרמל ב-16.4 לראות את המקום ולבחון את הטענות. זה הישג עצום לעיריית טירת כרמל", מסכם ארבילי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות