המטפלת שהפכה למיליונרית- ומה עם הבת?

הטיפול ששווה מיליונים: מה עשתה הבת כאשר גילתה שהמטפלת של אמה קיבלה נתח גדול מהירושה?
המטפלת הפכה למיליונרית בזכות ירושה של מיליוני שקלים שהותירה אחריה קשישה שבה טיפלה:

תושבת הצפון, מטפלת שעבדה במשך למעלה מ-15 שנה בביתה של אלמנה, כבת 90 במותה ושיוצגה  ע"י  עו"ד גיא אופיר מומחה לדיני משפחה וירושה, זכתה לאחר מותה של הקשישה בצוואת המיליונים בעוד שבתה היחידה ששמרה על קשר מינימאלי עם האם במהלך השנים האחרונות, הגישה התנגדות לצוואתה של אימה, שנפטרה כ-20 שנה לאחר מותו של האב, נאלצה להסתפק בהסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין בבית המשפט לענייני משפחה בקריות ב-20% בלבד מהירושה.

הטיפול ששווה מיליונים.

במהלך הדיונים, עלה בידי המטפלת תושבת הצפון להוכיח באמצעות עו"ד גיא אופיר מומחה לדיני משפחה וירושה, כי בטרם מותה ובעודה צלולה ומודעת לצוואתה ולהשלכותיה, ציוותה את כל רכושה למטפלת אשר, הלכה למעשה, היא ומשפחתה היוו לה משפחה לכל דבר ועניין.

מהדיונים עלה כי, המטפלת תושבת הצפון, עבדה בביתה של הקשישה במשך שנים רבות וכי עם פטירתו של בעלה, הקשישה נזקקה בתדירות גבוהה יותר לשירותה  של המטפלת ששימשה אף כאשת משק הבית ובמהלך השנים, התהדקו הקשרים בין  המטפלת ובני משפחתה באופן שבו הקשישה הפכה, לגרסתו של בא כוח של המטפלת עו"ד גיא אופיר להיות ממש כבת משפחה בקרב משפחתה של המטפלת. זאת ועוד, נטען כי, הקשישה אף נהגה להתארח בביתה של המטפלת במהלך סופי שבוע, בחגים כמו גם בשמחות  משפחתיות.

עורך הדין גיא אופיר. צילום: שרית נס

עם פטירתה של הקשישה הופתעה המטפלת לגלות, כי זו הורישה לה בצוואתה את כל רכושה אשר נאמד במיליוני שקלים. כאשר בתם היחידה של בני הזוג, שנפטרו כאמור זמן ושקשריה עם האם היו מעורערים ביותר בשנים האחרונות   התנגדה לצוואתה של האם.

אך כאמור, עוד בטרם ניתן פסק הדין, הגיעו הצדדים באמצעות ב"כ של המטפלת עו"ד גיא אופיר ובתה של הקשישה לפשרה לפיה המטפלת העיזבון, בשווי של מיליוני שקלים, למעט כ-20% ממנו, נותר בידיה של המטפלת.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות