פרס "כנרת לתקשורת" הוענק לעיתונאי אלי לוי

פרס כנרת לתקשורת הוענק לעיתונאי אלי לוי במכללה האקדמית כנרת: "אני מבטיח להמשיך להילחם על במה טלוויזיונית לתושבי הצפון"
פרס ׳כנרת לתקשורת׳ הוענק היום לעיתונאי אלי לוי כתב חדשות רשת 13 בצפון המשמש גם כמחזיק תיק הגנת הסביבה בערוץ 13. הפרס הוענק ללוי היום בטקס מרשים במכללה האקדמית כנרת שבצפון במעמד חברי ועדת הפרס והסגל הבכיר במכללה ומרצים וסטודנטים לתקשורת.

הפרס הוענק ללוי. צילום: אורי שרון

הפרס הוענק ללוי בשל שורה ארוכה של סדרות טלויזיה שערך בענייני הגנת הסביבה ומאבקים חופים ושורה של כתבות תחקיר הקשורות בענייני הצפון. לוי, 43, נשוי לרינת ואב לרוני ועומר, עובד כעיתונאי מזה 22 שנים וחצי.

בימים אלה לוי מופיע במקומות רבים עם הרצאותיו ׳קולות מבטן האדמה׳ שמביאה את סיפור מאבקם של יישובי קו העימות בצפון משנת 2006 בדרישה לטפל באיום מנהרות חיזבאלה וההרצאה ׳קו פרשת המים' שמביאה את סיפורם של הכנרת ים המלח וחופי הים התיכון.

לוי אמר בטקס: "אני מבטיח להמשיך ולהלחם על במה טלויזיונית לתושבי הצפון ומאבקים סביבתיים וחברתיים בכל יום מחדש. אני גאה לעבוד תחת גולן יוכפז ליאור לנדברג הדר שיפר אסף ברנע ומעל כולם יוסי ורשבסקי שנותנים לי ולחבריי את כל הכלים להצליח ולהביא את קולם של תושבי הפריפריה יום יום אל המסך לכלל תושבי ישראל. אני מתחייב להמשיך להיות הפה של תושבי חיפה והצפון עוד עשרות שנים״.

לוי מנחה כבר שנים אירועי שבת תרבות ובשבת יינחה שבת תרבות גדולה בכפר יונה שם יתארחו השר צחי הנגבי ניצב יואב סגלוביץ אמילי מואטי ותת אלוף גל הירש.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות