ממשיכים להוביל גם במרץ מוצלח ועמוס באהבתכם גולשים יקרים ומודים לכם מעומק הלב! צפו בגוגל אנליטיקס

על פי "גוגל אנליטיקס" – 5 דקות!! זהו זמן השהייה שלכם באתר והוא מדהים בכל קנה מידה ובמיוחד בעידן הקדחתני בו אנו חיים כיום: במהלך חודש מרץ ביקרו באתר מאות אלפי גולשים יקרים, וגלשו בו מעל 5 דקות!!! ככה זה כשאוהבים. מודים לכם מעומק ליבנו וממשיכים להוביל בכל הכוח, כמו תמיד. אנו כאן בשבילכם

 

גוגל אנליטיקס (Google Analytics) הינה מערכת סטטיסטיקה של גוגל לאתרי אינטרנט והיא כיום אחד הכלים השימושיים והנוחים ביותר לניתוח תנועת המבקרים באתר.

אז איך "ניוז חיפה קריות. נט" נראה החודש לפי הניתוח של "גוגל אנליטיקס"?

גוגל אנליטיקס אומרים שאנחנו ניתווכח?

 

בדוח החודשי של "גוגל אנליטיקס"  גלשו בניוז חיפה קריות נט מעל רבע מליון גולשים "בחודש שחלף. הגולשים צפו ב 3.7 דפים כל אחד ובסה"כ מעל 1,052,000 דפים וכתבות נצפו באתרינו בחודש החולף.

עפי ניתוח של "גוגל אנליטיקס" רק 0.17 אחוז מהגולשים שנכנסים לאתר "ניוז חיפה קריות.נט" עוזבים אותו מיד לאחר הכניסה ואילו מספר מדהים וכמעט מאה אחוז מהגולשים (אם לדייק 99.8%) בוחרים להישאר ולגלוש באתר. הם שוהים באתר 05:02 דקות. קראתם נכון: הגולשים מבקרים ונשארים באתר 5 דקות ו-02 שניות !!! ממוצע 3.5 דפים שבהם צפה כל גולש.

דוח גוגל אנליטיק קרוב ל300,000 גולשים ששהו באתר מעל 5 דקות ,וצפו יחד במעל מליון דפים ,כשגוגל אנליטיקס אומרים את זה מי אנחנו שנתווכח צילום: דוח גוגל אנליטיקס.מקור

אם הכלי הבלתי תלוי של "גוגל" שאומד את הכניסות והגלישות באתרים בכל העולם, אומר ומספר את הסיפור הזה על האתר שלנו "ניוז חיפה קריות.נט", מי אנחנו שנשבור לו את המילה ונתווכח אתו?

עם מספרים אובייקטיבים ובלתי תלויים – אי אפשר להתווכח!

והכל תודות לגולשים שלנו הנאמנים והחדשים!

אנו מבטיחים לכם גולשים יקרים להמשיך לחשוף עוולות ולהיות לכם לאוזן קשבת.

אנו מזמינים אותכם לשלוח אלינו הודעות (למייל האדום הקליקו כאן) ואנו נטפל בעבורכם אל מול כל הגורמים הרלוונטיים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בעסקים