תקף באלימות את רופא המשפחה: "תזיז את התחת" 

יחידת תביעות צפון של משטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד מטופל שתקף את רופא המשפחה שלו
 

 

יחידת תביעות צפון של משטרת ישראל הגישה השבוע כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים, כנגד נאשם בן 29 אשר תקף את רופא המשפחה שלו.

בתאריך 27.3.19 בשעות הצהריים, הגיע הנאשם עם אמו לקופת החולים, לאחר שנפלה בביתה. לאחר שהתברר לנאשם כי עליהם לגשת למיון טראומה לקבלת טיפול רפואי וכי עליו להמתין ולקבל הפניה מאת רופא המשפחה, ניגש הנאשם לחדרו של רופא המשפחה, דפק על הדלת בחוזקה ובהמשך נכנס אל תוך החדר תוך כדי שהוא צועק לעבר הרופא: "תזיז את התחת ותמהר".

הנאשם שראה כי צעקותיו והתנהגותו האגרסיבית אינם מסייעים לו, החל להתפרע ולהשליך חפצים ובין היתר אחז במסך המחשב שהיה מונח על שולחנו של הרופא, זרק אותו לעברו וכתוצאה מכך הרופא נחבל בכתפו והמסך נשבר כליל.

 

חדרו של רופא המשפחה לאחר התקיפה. צילום: דוברות המשטרה

 

הנאשם המשיך ותקף את הרופא גם בנוכחות הצוות הרפואי שהגיע לסייע לו, עד אשר לבסוף עזב את המקום, לא לפני שהפיל ארצה את הספסלים שהיו בכניסה למרפאה ואיים על המזכירה כי הוא עוד יהרוס את קופת החולים.

שוטרים שהוזעקו למקום גבו עדויות מהרופא ומשאר אנשי הצוות ובעוד השוטרים אוספים ראיות במקום – חזר הנאשם יחד עם אחיו למרפאה ושם הוא נעצר.

"בסיום חקירה יסודית ומהירה יחידת תביעות צפון של משטרת ישראל הגישה כנגד הנאשם כתב אישום בעבירות של תקיפת עובד ציבורי , היזק לרכוש בזדון והתנהגות פרועה במקום ציבורי ובקשה לעוצרו עד תום ההליכים. אלימות כנגד משרתי הציבור היא תופעה חמורה ומסוכנת  ומשטרת ישראל פועלת באפס סובלנות כלפי אותם עבריינים המשתמשים באלימות כנגד משרתי ציבור במטרה להשיג את מבוקשם", כך נמסר מהמשטרה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות