נא להכיר: הח"כ החיפאי

בכנסת הבאה רק חבר כנסת אחד תושב חיפה ייצג אותנו, אריאל קלנר שמו, הוא בא מתחום היי טק ומשוכנע שיצליח לפעול למען חיפה והאזור מבית המחוקקים


על פי כל הסקרים והתחזיות, אריאל קלנר בכלל לא היה אמור להיכנס לכנסת הבאה. הסקרים נתנו לליכוד ביום טוב 30 מנדטים והוא בכלל ממוקם במקום ה 34, השמור למחוז חיפה.
ביום שלישי בשעה עשר בערב, אחרי שתיזז בשטח ודחק בתושבי חיפה להצביע "מחל", הוא התיישב דרוך מול מסכי הטלוויזיה ונדהם לגלות שנתניהו שוב עשה את זה, ובזכות ההישג העצום שלו בבחירות (36 מנדטים לאחר ספירת קולות החיילים) קלנר בפנים ובגדול. אשרי המאמין.
וקלנר הוא אדם מאמין. חובש כיפה, בן 38, תושב נווה שאנן. אדם צנוע אבל אמביציוני.הוא מהנדס תעשייה וניהול ובעל תואר שני במינהל עסקים. קלנר:" אני קודם כל אייצג את תושבי חיפה והאזור ואנסה בכל כוחי להילחם בבעיית זיהום האוויר, הבעיה הקשה ביותר בעיר."
אומר קלנר בראיון ל"ניוז חיפה קריות".נט

למרבה הצער, קלנר יהיה הח"כ החיפאי היחיד. קלנר צילום: מתוך פייסבוק אריאל קלנר

בפריימריז של המפלגה הוא גבר על ארבעה מועמדים, הבולט בהם הוא חזי עיני. חבר מרכז הליכוד, אבי ג'מאל, הריץ את קלנר והאמין בו מהרגע הראשון. זה הצליח לו.
יו"ר פורום דרור בליכוד, בוגר הטכניון שם היה חבר בתא הכתום, ובעבר גם כתב כמה נאומים לראש הממשלה.
קלנר מוסיף: "אני מקבל את המון תגובות, זה מרגש, התמיכה גדולה והשמחה גדולה. יש פה הרבה שותפים לשמחה הזאת. אמשיך לגור בחיפה ואני גם מתכוון לייצג את הציבור בעיר. אסע לכנסת יום יום. יש כבישים טובים בזכות התשתיות הנהדרות שהוקמו כאן בשנים האחרונות ואנחנו גרים בארץ קטנה בסך הכול".

אבי ג'מאל, הריץ את קלנר והאמין בו מהרגע הראשון. זה הצליח לו. צילום: פייסבוק

לא רק בחיפה יעסוק הח"כ הטרי. קלנר הוא איש ארץ ישראל השלמה:"אעסוק בנושאים שקרובים מאוד להשקפת עולמי כמו ריבונות בכל מרחבי ארץ ישראל ויהודה ושומרון, נושאים של משילות ושל דמוקרטיה – כשהעם בוחר את נציגיו זו נשמת אפה של הדמוקרטיה ועל כך צריך להיאבק. העם בחר את נציגיו בצורה מובהקת והם אלה שיכריעו בשלל הסוגיות. בתחום הכלכלי אני מתכוון לפעול למען שוק חופשי והסרת הרגולציות. אני בודק באיזה ועדות אוכל לשלב את השקפת עולמי בצורה המיטבית ששם אוכל לתת ביטוי ליכולות שלי ולהשקפות שלי".

למרבה הצער, קלנר יהיה הח"כ החיפאי היחיד. בכחול לבן נבחרה רדיד מריח, דרוזית תושבת דליית אל כרמל. ביתר המפלגות אין הציגות לעיר השלישית בגודלה בישראל.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי