חגיגה חד פעמית

רשת "פעמית סטור" מביאה את האביב  לשולחן החג ומציעה מגוון רחב של קולקציות יוקרתיות ומעוצבות  של כלים חד פעמיים

רשת "פעמית סטור" מביאה את האביב לשולחן החג ומציעה מגוון רחב של קולקציות יוקרתיות ומעוצבות  של כלים חד פעמיים  הקולקציה החדשה מבטיחה שולחן חג מקסים  ומלא סטייל וחגיגה אמתית למארחת

רשת "פעמית סטור" המתמחה בכלים חד פעמיים במגוון מרהיב של עיצובים וחומרים, מביאה את האביב לשולחן החג ומציעה לקראת פסח חווית אירוח ייחודית…

"פעמית סטור" מציעה בעצם שולחן חג עם ערך מוסף – שולחן מלא סטייל וחן עם מגוון של כל מה שצריך על שולחן החג: צלחות, כוסות, סכו"ם, כלי הגשה במגוון גדלים, מרקיות, מפות, מפיות, ראנרים, קנקנים, גביעי יין, נרות ועוד, ומאידך חגיגה אמיתית למארחת: בתום הארוחה לא צריך לשטוף כלים… פשוט משליכים הכל לפח –  ודי!

הצבעים השולטים בקולקציה הינם בהתאמה לטרנדים השולטים בתחום האופנה והעיצוב לבית שילובים של שמנת  כך שניתן  ליצור שילובים מעניינים וטוטאל לוק בהשלמה של מפות, מפיות ראנרים, נרות וכו ולהעניק לשולחן מראה גלאם יוקרתי.

פעמית- סטור – צילום אפרת אשל

בנוסף למי שנותן באהבה מגיע גם לקבל באהבה: מארחים ועוזרים לאנשים עריריים, בעלי מוגבלויות או מי שקשה לו. בפעמית סטור מאמינים בערכים של לתת יחד ונתינה ורוצים לסייע כמה שאפשר מוזמנים להשאיר פרטים בעמוד הפייסבוק על האירוח שלכם ופעמית סטור תעניק ל-15 נבחרים ערכות כלים לחג בשווי של 600 שקל לפי בחירה של הזוכה.

טווח מחירים לקראת הפסח

חבילת צלחות 10 יחידות החל מ-  8.8 שקל

חבילת כוסות 20 יחידות החל מ-  קריסטל מרובע ב 10 שקל

חבילת גביעים 12 יחידות החל מ- 8.9 שקל

חבילת סכינים החל מ- 4.4 שקל

חבילת מזלגות החל מ- 4.4 שקל

חבילת כפות החל מ-4.4 שקל

חבילת כפיות החל מ-  4.4 שקל

מפות החל מ- 4.5 שקל

ראנרים החל מ- 13.9 שקל

רשת "פעמית סטור" הינה ראשונה מסוגה בארץ, ומציעה לצרכן חווית קנייה ייחודית ומענה כולל לאירוח ולבישול ואפייה תחת קורת גג אחת – מחד מגוון של עיצובים וחומרים, ומאידך מחירים אטרקטיביים.

הרשת מונה 20 סניפים ברחבי הארץ


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות