קק"ל למען הקהילה

שדרוג גינה קהילתית בבית ספר לתלמידים בסיכון בחיפה

 

מתנדבים רבים לצד עובדי קק"ל השתתפו בפרויקט שנערך ברחבי הארץ בשבועיים האחרונים * יו"ר קק"ל דניאל עטר: "אין סיבה שהקהילות בפריפריה לא יזכו לרמת שירותים ותשתיות גבוהה ומוקפדת"

עובדי קקל,צילום: מערך ההסברה של קק"ל

עובדי קקל,צילום: מערך ההסברה של קק"ל

קרן קימת לישראל ערכה בשבועיים האחרונים פרויקט ארצי נרחב ב-61 רשויות מרחבי הארץ – 'קק"ל למען הקהילה'. הפרויקט כלל שיפוץ ושדרוג הנראות החיצונית של 148 מוסדות, גנים ציבוריים ומיזמים שונים. העבודות התבצעו על ידי 6,500 מתנדבים לצד עובדי קק"ל בכל הארץ. בחיפה סייעה קק"ל בשדרוג גינה קהילתית טיפולית בית הספר משלב לתלמידים בסיכון בעזרת תלמידי בית הספר וחניכי המכינה הקדם צבאית רבין פעילות ההתנדבות, שמטרתה לשפר ולשדרג את מבני הפעילות של אוכלוסיות שונות, ובכך לאפשר להן רווחה ופעילות פנאי קהילתית לאורך כל השנה, כוללות  בין היתר צביעה חיצונית של המבנים, טיפוח הגינות החיצוניות כולל שתילת דשא סינטטי, שתילות פרחים, הצבת אדניות נוי קבועות, הקמת פינות ישיבה, ספסלים וריהוט חוץ, בניית גדרות חדשים, התקנת מערכות השקיה אוטומטיות ועוד.

יו"ר קק"ל דניאל עטר סיכם את הפעילות ואמר: "קרן קימת לישראל רואה בתרומה לקהילה ערך עליון, והחליטה השנה לרכז מאמץ ולהוביל פעילות משמעותית ותורמת, שתשפיע באופן מהותי לטובה על קהילות רבות, בכל רחבי הארץ לאורך זמן. קק״ל מקדמת את החזון הציוני בכל פעולותיה, קידום אורך חיים קהילתי למען התושבים הוא זכות וכבוד רב. אין סיבה שהקהילות בפריפריה לא יזכו לרמת שירותים ותשתיות גבוהה ומוקפדת, מה שיקל על קידום וקיום פעילויות הוואי ופנאי לכולם".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות