המימונה השמחה של הספורטן!

חושבים איפה להיות במימונה? חסכנו לכם את ההתלבטות! בואו לספורטן חיפה לערב שמח במיוחד; וגם, הנהלת ספורטן חיפה בצעד מרגש מזמינה גדוד של צנחנים למסיבה, כאשר רבים מהם חיילים בודדים
חג הפסח קרב ובא, וזה בדיוק הזמן לתכנן איפה נעשה את המימונה המסורתית השנה! אז בספורטן חיפה כבר חשבו על הערב הזה, ודאגו לכם לתכנית אמנותית כמיטב המסורת.

מימונה שמחה. תמונה: ויקיפדיה Laliv Pikiwiki Israel

מימונה שמחה. תמונה: ויקיפדיה Laliv Pikiwiki Israel

בתכנית: להקת "צלילי מרקש": להקת "צלילי מרקש" במופע עשיר בתוכן, קרנבל תלבושות וריקודי בטן, דוכני כיבוד, שתייה אוכל ומתוקים.

זאזא כהן מנהלת יחסי הציבור של חגיגות המימונה בספורטן, שיתפה אותנו בהתרגשות רבה וסיפרה למערכת שהנהלת הספורטן הזמינה גדוד צנחנים למסיבת המימונה: רבים מהם חיילים בודדים, ובספורטן הרימו את הכפפה והזמינו את כל הגדוד לחגוג את חגיגת המימונה הגדולה במקום!

עוד מספרת לנו כהן שצפויים להגיע למעלה מ-1000 איש, רבים מהם ממכובדי העיר חיפה והקריות, אנשי חברה מובילים ודמויות מפתח בעיר: "בימים אלו, ממש בזמן שכל עם ישראל עסוק בניקיונות, בבישולים ובקניות לקראת חג הפסח, אנחנו בספורטן עמלים על ה-חגיגה שגם תסמן את פתיחת הקיץ במקום. אני שמחה וגאה שקיבלתי את התפקיד הזה ובהחלט מתרגשת מהידיעה שגם שם נוכל לתת הרגשה טובה, קצת שמחה, והרבה מתוק תרתי מששמע לחיילים היקרים שלנו".

מימונה בספורטן. תמונה: יחסי ציבור

מימונה בספורטן. תמונה: יחסי ציבור

חשוב לציין שכולם מוזמנים וניתן להשיג כרטיסים לאירוע בטלפון: 04-952-3561.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה