טיפולי שיאצו ודיקור לכאבי גב

טיפולי שיאצו ודיקור במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית סייעו למטופלים שאובחנו עם פגיעות בגב
 

תושבת הצפון, בשנות החמישים, טופלה במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית לאחר שהתלוננה כי היא סובלת  מכאבים בעקבות חבלה חמורה וניתוח לקיבוע עמוד שדרה צווארי. גבר, בן 61, עובד במפעל בעבודה פיזית,  טופל במרפאה לאחר שהתלונן על כך שהוא סובל מכאבי גב תחתון והקרנה לרגל שמאל. לאחר סדרת טיפולי שיאצו, עיסוי ודיקור סיני במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית  דיווחו שני המטופלים  על הקלה משמעותית במצבם והם ממשיכים בטיפולי תחזוקה

האישה  שאובחנה עם פגיעה בחוט השדרה, עברה ניתוח קיבוע לחוליות: 3-4-7 C, דיווחה עם הגעתה למרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית על כך שהיא סובלת מחרדה מתמדת, עצבנות יתר, חוסר סובלנות, כאבים ונוקשות בעורף, צוואר ושכמות.

המטפלת אסתר אמר. צילום: מיטל שרקי שני

לאחר סדרת טיפולי שיאצו במרפאת כללית רפואה משלימה ע"י המטפלת אסתר אמר, דיווחה כאמור המטופלת על הקלה משמעותית מאוד ברמת הכאב  ואף על שיפור ניכר במצב רוחה.  כיום, היא מטופלת בטיפולי תחזוקה אחת לחודש.

במקרה של המטופל, הוא הגיע כאמור למרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית כשהוא סובל מכאבי גב תחתון והקרנה לרגל שמאל, כאשר לטענתו הכאבים תוקפים אותו כל היום וגם בלילה וכי הוא מתקשה להתיישר ולעלות ולרדת מדרגות. יתרה מכך, הוא אף נאלץ להיעדר מהעבודה במשך כשבועיים. המטופל  הופנה לטיפולי דיקור ועיסוי  ולאחר 6 טיפולים, הוא דיווח כי ההקרנה לרגל שמאל נעלמה וכי הוא מרגיש טוב יותר. כיום, המטופל ממשיך בטיפולים המוגדרים כטיפולי תחזוקה.

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה.  כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות