המצטיינים של כרמל

באירוע מרשים ששילב בתוכו גם הרמת כוסית חגיגית לחג הפסח. התכבדו לבימת הכבוד מצטייני מרכז רפואי כרמל לשנת 2018.
 

באירוע מרשים ששילב בתוכו גם הרמת כוסית חגיגית לחג הפסח. התכבדו לבימת הכבוד מצטייני מרכז רפואי כרמל לשנת 2018.

" אתם הנבחרת המובילה המצטרפים למשפחת המצטיינים המעולה של כרמל. אתם מביאים כבוד וגאווה גדולה לכולנו", ברך את המצטיינים מנהל כרמל ד"ר אבי גולדברג.

מול אודיטוריום חגיגי ומקושט, כשהם מלויים בבני המשפחה, בצוותי המחלקות ובחברים רבים הגיעו מצטייני ביה"ח כרמל לאירוע השנתי המכובד שנערך לכבודם בנוכחות ההנהלה ועובדי כרמל רבים באודיטוריום ביה"ח.

ד"ר אלכסנדר יוסיפופיץ מומחה ביה"ח ברפואה פליאטיבית הוא הזוכה כמצטיין מנכ"ל הכללית ובפרס מנהל ביה"ח. האחות מרינה גנדלמן ראש צוות חדר ניתוח, נעמה יערי פיזיותרפיסטית ממכון הפיזיותרפיה של כרמל וצוות מטבח ביה"ח בניהולו של חביב בנאי זכו בפרס מנהל המרכז הרפואי. סרגיי שובין מנהל מחסן לבנים מהמערך הלוגיסטי והצוות הסיעודי של היחידה לטיפול נמרץ לב בניהולו של האח סוהיל כיאל זכו בפרסי הוקרה מיוחדים.

מרינה גנדלמן. צילום: אלי דדון

מנהלת הסיעוד של כרמל הגב' אהובה טל ברכה את המצטיינים ואמרה " מאות עובדיו של המוסד הזה, עוסקים בתפקידם בכל שעות היממה ובכל השנה בלי להפסיק לרגע, ועל כן פרסי ההצטיינות המחולקים היום למתי מעט, הם, הם המעידים על הרבים , על כלל העובדים של כרמל . ובעיקר על יכולתו של בית החולים לתת הוקרה והערכה לאלה שהתעלו, לאלה שרואים מעבר. תודה לכם המצטיינים ושימרו על התואר, הוא אישי אבל הוא של כולנו ".

ראשון העולים לבמת הכבוד היה זוכה פרס מנכ"ל ופרס מנהל ביה"ח ד"ר אלכסנדר יוסיפוביץ.

ד"ר יוסיפוביץ סיים את לימודי הרפואה ברומניה בשנת 1981,  עלה ארצה ב1988 ובשנת 90' החל לעסוק ברפואה בארץ. הוא נקלט בכרמל כרופא במחלקה הגריאטרית, ועסק בטיפול פליאטיבי. ד"ר יוסיפוביץ הקים וניהל את הפעילות הפליאטיבית בכרמל, משנת 2009 ועד היום, וממשיך להפעיל אותה בהצלחה כיום מול כל מחלקות ביה"ח. מנהל כרמל ד"ר גולדברג אמר על מצטיין המנכ"ל, "ד"ר יוסיפוביץ נותן מענה בתחום הפליאטיבי לכל בית החולים, נמצא בקשר גם עם הצוותים הרפואים וגם עם המטופלים ומשפחותיהם. ד"ר יוסיפוביץ זמין לכל אנשי צוות אשר זקוקים להתייעצות באיזון כאבים או בהחלטות הקשורות לסוף החיים, מנהל שיחות רגישות עם מטופלים ומשפחותיהם על בסיס יום יומי.בשיחות אלו, ד"ר יוסיפוביץ מתגלה כמלא חמלה, אמפטיה,רגישות וסבלנות נדירה, והוא ראוי להצטיינות בה זכה ולכל שבח ".

מצטיין מנכל דר יוסיפוביץ. צילום אלי דדון

לאחר ד"ר יוסיפוביץ עלתה לבמה לחצה ידיים לכל חברי ההנהלה והתכבדה בתעודת ההצטיינות ראש צוות חדר ניתוח בכרמל האחות מרינה גנדלמן.

מרינה עובדת בחדרי הניתוח של בית החולים כבר  24 שנים. היא החלה את עבודתה בביה"ח בשנת 95', כאחות חדר ניתוח, בשנת 2009 מונתה לראש צוות. מתוך אחת ההמלצות שכתב עליה, מנהל המחלקה האורולוגית ד"ר יורם דקל: " מרינה היא ראש צוות אורולוגיה אשר משקיעה ימים ולילות לקידום המחלקה. תמיד מציעה את עצמה לקידום המחלקה על חשבון זמנה הפרטי, בחיוך ובתובנות המחכימות ומקדמות את המחלקה".

את המצטיינים ברכו גם יו"ר ועד הרופאים וועד העובדים. ד"ר אריה ביטרמן יו"ר ועד הרופאים ברך ואמר,

" אני גאה לברך אתכם אתם המצטיינים שבחבורה ואתם התשתית שלנו לחברת מופת ובי"ח איכותי ומצטיין"

האחות אירנה ברייב יו"ר וועד העובדים החדשה ברכה ואמרה " בית החולים שלנו מצטיין לא רק בגלל הטכנולוגיה המתקדמת שלו אלה ובעיקר בגלל ההון האנשוי המצויין שלנו. תמשיכו להיות מודל לחיקוי וגאווה עבור כולנו".

פרס מנהל בית החולים הבא הוענק  לנעמה יערי פיזיותרפיסטית במכון הפיזיותרפיה של כרמל.

נעמה סיימה את לימודיה בפיזיותרפיה באונ' ת"א  בהצטיינות בשנת 2008. ומשנת 2011, היא עובדת במכון לפיזיותרפיה של ביה"ח. ורד מועלם מנהלת מכון  הפיזיותרפיה בכרמל ספרה על נעמה המצטיינת."  נעמה משמשת כפיזיותרפיסטית של מחלקת טיפול נמרץ, קרדיולוגיה וCCU. והיא הקימה שרות יחודי של הדרכה למטופלים נשימתיים תוך שילוב עם הקהילה. נעמה מקפידה על מתן טיפול איכותי ומקצועי ללא פשרות, עושה כל שביכולתה במטרה לקדם ולשקם מטופלים הנמצאים בנקודת זמן קשה ושברירית מבחינה רפואית ורגשית. נעמה אמפטית רגישה ומלאת חום לכל המטופלים שלה ".

הזוכה נעמה יערי.   צילום אלי דדון

תעודת הוקרה מיוחדת נתנה לסרגיי שובין, מנהל מחסן כביסה של כרמל. סרגיי החל את עבודתו כמנהל מחסן הכביסה כעובד תל בר ב 2017, ולאור שביעות הרצון הרבה מתפקודו, הוא נקלט במהירות כעובד הכללית. עוז יאיר מנהל המערך הלוגיסטי סיפר על סרגיי. " מאז שסרגיי נכנס לתפקידו הוא גרם למהפך בשרות הכביסה למחלקות, הביא רוח חדשה למקום. הגישה שלו הביאה את הצוותים להעריכו בצורה יוצאת מן הכלל. סבר פנים נעימות, נימוס, כבוד והערכה לזולת. תמיד מאיר פנים ונכון לעזור. גרם למתן שרות יעיל ומהיר למחלקות תוך הבנת תפיסת התפקיד  הניהולי בו הוא מקדם את איכות השרות".

סרגיי שוביין. צילום אלי דדון

 

תעודת הוקרה נוספת הוענקה לצוות הסיעוד של המחלקה לטיפול נמרץ לב (CCU) בניהולו המוצלח של מנהל הסיעוד סוהיל כיאל. אהובה טל מנהלת ההסיעוד של כרמל ברכה אותם בטקס ואמרה " צוות הסיעוד המיוחד של היחידה, מעניק טיפול איכותי ומתקדם בסטנדרט בינלאומי, עם מחויבות לשירות ברמה גבוהה. הצוות פועל בהרמוניה, תיאום ושיתוף עם הצוות הרפואי, דבר המניב טיפול איכותי ואנושי. הצוות מצליח לשמור על מקצועיות מהולה בהומניות, רגישות וכבוד הן למטופלים והן לבני משפחה כל זאת באוירה טובה ותומכת. למרות התנאים הפיזיים והתשתיות ביחידה, ציוני שביעות הרצון של המטופלים ובני המשפחה גבוהים ביותר, ומעידים כי הנכנסים בשערי היחידה, מיד מרגישים שהם בידיים טובות".

מצטייני טיפול נמרץ. צילום: אלי דדון

אחרונים חביבים שזכו בפרס הוקרה מיוחד הם צוות עובדי מטבח בית החולים  בניהולו המוצלח  של חביב בנאי. סיגל זומר המנהלת האדמניסטרטיבית של כרמל ברכה את הצוות ואמרה

"המטבח עשה את המיטב לשמור על רמת שירות גבוהה, בטיחות המזון ותהליכי איכות נוספים, למרות התנאים הלא פשוטים בהם פעל במסגרת שיפוץ המטבח וחדר האוכל. הצוות פעל ביצירתיות, ראיה מערכתית ופרגמטיות לטובת התפעול השוטף, העובדים והמטופלים. בנוסף, הצליח צוות המטבח לשדרג משמעותית את איכות ורמת ההסעדה לעובדים ולמטופלים, בהינתן התנאים שאפשרו זאת. המטבח אף פעל להטמיע וליישם את מערכת ה"מנה" החדשנית. ועל כך מגיע להם יישר כח!

צוות המטבח הזוכה. צילום: אלי דדון

את אירוע המצטיינים כיבד בנוכחותו גם מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי מר רונן נודלמן שהגיע עם כל הנהלת המחוז וברך את המצטיינים ואת כלל עובדי כרמל לרגל חג הפסח ואמר, " כרמל זה הבית שלנו ושל כולנו יש כאן התחדשות וצמיחה ותחושה של מצויינות תמידית. יש לנו מרחבים משותפים שעובדים בצורה יוצרת מן הכלל וכולם באים ללמוד מאיתנו. השנה זכינו כמחוז מצטיין של הכללית ואתם בהחלט שותפים שלנו לזכיה. אני שמח להיות כאן ומאחל לכל המצטיינים ולכל עובדי כרמל חג פסח מצטיין ושמח".

את הטקס הנחתה והפיקה בכישרון רב חוה גולדנברג בעזרתם האדיבה של חן גבעול מנהלת פמ"א במשאבי אנוש, נילי טורם, צוות צילום רפואי, צוות המשק וכמובן צוות המטבח אשר על האירוח והכיבוד המשובח לכל האירוע.

מנהל כרמל ד"ר גולדברג הודה לכל המצטיינים סיכם את הטקס ואמר," החתירה המתמדת למצוינות היא מערכי היסוד העומדים בבסיס חזון בית החולים שלנו, והיא חלק בלתי נפרד מן העשייה היום-יומית של כולנו. הצטיינות היא דרך חיים המחייבת אותנו להמשיך, להתמיד ולהשקיע. בפרוס חג האביב אני שמח לברך את המצטיינים שלנו ואת כל עובדי כרמל בברכת חג פסח אביבי ושמח ".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות

 • אחות מצטיינת נשיא המדינה

  בטקס חגיגי הוענקה בבית הנשיא תעודת הצטיינות למיכל אידלמן-אוחנה, מרכזת תחום הסיעוד במערך בריאות הנפש של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי
 • נשות כללית רצות למען הנשים

  קבוצת עובדות בכירות של כללית בקריות השתתפו במירוץ לחיים להעצמה נשית שנערך בתל אביב
 • מהן תופעות הלוואי למי שמפסיק לעשן?

  הפסקת עישון היא מסוג אותם הנושאים שאופפים אותם מיתוסים רבים אשר רובם כשמם הם, רק מיתוסים
 • גם רופאי העתיד זקוקים לדחיפה קטנה...

  טקס חלוקת מלגות Fellowship  לרופאים 2019 בחסות מכללת רמב"ם ידע והנהלת בית החולים התקיים כמדי שנה זו הפעם ה- 11
 • קלפים אנטי דכאוניים

  אחות כללית פתחה קלפים טיפוליים בסדנה לנשים עם דיכאון טרום לידה
 • חוגגים את שבוע האחות הבינלאומי במרכז הרפואי בני ציון (צילום - מח השיווק, המרכז הרפואי בני ציון)

  בני ציון מספרים ש...

  שבוע מלא בהתרחשויות בבית החולים בני ציון: איך מתמודדים עם לידה? איך חגגו את שבוע האחות הבינלאומי? ומי מונתה למנהלת מח' קרדיולוגיה?
 • יום האחות בכרמל

  האחים והאחיות בבית החולים כרמל מציינים יחד עם כל המדינה את שבוע ויום האחות הבינלאומי בסימן: "אחים ואחיות מחוללים שינוי לקידום והבטחת רצף הטיפול – תמיד איתך".
 • הלב של כרמל

  כבר יותר מ 180 יום מאושפזת חליל סובחיאה בת ה 73 במחלקה הפנימית א'-2 בביה"ח כרמל. השבוע בפעם הראשונה ובצעד יוצא דופן הוציא אותה הצוות הסיעודי אל מחוץ למחלקה לטיול שמש באוויר הפתוח ברחבת הכניסה החיצונית של בית החולים, והעיניים של סובחיאה התמלאו דמעות של אושר.
 • "דוז פואה" למען בית החולים לילדים ברמב"ם (וידאו)

  חברת 'סנהייזר' וחברת 'קילים' עורכות מבצע גיוס תרומות משותף ממכירת מוצרי קפה ומאפה לטובת ילדי בית החולים 'רות' לילדים שברמב"ם. צפו
 • אחיות בנשמה

  כנס חגיגי לאחיות ואחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לקראת שבוע האחות העולמי. בסקר שביעות רצון הוענק להן ציון 94 על היחס למטופלים
 • מנהלת אדמנסטרטיבית חדשה למרכז לין

  מירב זראד-יעקבי נבחרה על ידי הנהלת כללית לתפקיד המנהלת האדמיניסטרטיבית החדשה של מרכז רפואי לין
 • ניתוח אף

  עלייה של 80% אחוז במספר ניתוחי האף שבוצעו במרפאת כללית אסתטיקה גרנד קניון חיפה
 • קיץ בלי הזעה.

  איך מטפלים בהזעה בעונת הקיץ?

  הקיץ הזה יהיה נעים יותר: הכירו את המכשיר החדשני שמקל על אורח החיים, מכשיר המירה-דריי לטיפול בהזעת יתר וריח רע בבית השחי
 • ניתוח מתיחת בטן הופך לפופולארי יותר בקרב נשים וגברים

  משנה לשנה הופך ניתוח מתיחת בטן לפופולארי יותר בקרב נשים וגברים. לדברי הרופא הראשי של כללית אסתטיקה ד"ר עמוס לויאב
 • מינוי חדש במרכז הרפואי בני ציון

  ד"ר עידית דוברצקי־מרי מונתה השבוע למנהלת מחלקת קרדיולוגיה בביה"ח והיא האישה הראשונה בישראל שתנהל מערך קרדיולוגי במערכת הבריאות.
 • המרכז הרפואי בני ציון במיזם משותף

  המרכז הרפואי בני ציון קיים אירוע חשיפת טכנולוגיות במסגרת תחרות האתגר להכשרת הצוות הרפואי
 • בכרמל כנס רב תחומי על הטיפול בפרקינסון

  כנס פתוח לציבור הרחב בנושא מחלת הפרקינסון המיועד למטופלים ובני משפחותיהם ייערך בבית החולים כרמל ביום שני ה 20.5 .
 • מקדמים את "אתגר הקנגורו" בפגיה בכרמל

  כל צוות הפגייה המצטיינת של בית החולים כרמל יחד עם מנהל הפגייה פרופ' אבי רוטשילד ומנהלת הסיעוד ליאור שקד הצטרפו החודש במרץ רב לאתגר הקנגורו הבינלאומי ה-  kangaroo challenge 2019.
 • האלרגיות כבר כאן

  האביב הגיע באיחור אופנתי ולצד הפריחה המרשימה שחווינו, מגיעות גם אלרגיות, עקצוצים ושאר צרות. ד"ר גל נוימן, רופא הילדים של מכבי שירותי בריאות בבנימינה מפרט
 • העובדים הסוציאליים בכללית משלבים ידיים

  יום העו"ס הבינלאומי צוין על ידי כללית במחוז במפגש העובדים הסוציאליים תחת הכותרת "משלבים ידיים"
 • עצמאות - טיפים לארוחת מנגל בריאה קצת יותר

  טיפים בריאים וטעימים לארוחת המנגל, מאת ניאורה מרטה, דיאטנית בכירה בכללית מחוז חיפה וג"מ
 • רקחו רגעים יפים

  מאות רוקחי כללית במרחבי מחוז חיפה וגליל מערבי חגגו יחד את יום הרוקח המחוזי תחת המוטו: "רוקחים רגעים יפים"
 • רמב"ם מציג: "פרלמנט מטופלים"

  בישיבת "פרלמנט המטופלים" משתתפים המטופלים עצמם ובני משפחותיהם, ומספרים לנציגי ההנהלה על אופן קבלת הטיפול מזווית הראיה שלהם, תוך שהם מפרטים על הקשיים הנערמים בדרך
 • שומרים על המשקל גם במנגל המסורתי. פרגן. תמונה: אינסטגרם

  איך שורדים את עצמאות מבלי לעלות במשקל?

  כמו כל חג טוב, אוכל זו מילת המפתח: אז איך שורדים את המנגל המסורתי של עצמאות? מאמנת הכושר ליטל פרגן עם הצעות
 • נלחם בזיהומים

  בריא להכיר: ד"ר חנא פרח מומחה לזיהומים בילדים במרכז לבריאות הילד של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי
 • בכרמל מחבקים את הדגל

  מנהל בית החולים כרמל, ד"ר אבי גולדברג, ערך הבוקר סבב תליית דגלים במחלקות בית החולים
 • כללית: ממשיכים לאתר ולסייע לניצולי שואה

  צוותי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מטפלים כיום ב-24000 לאחר שנפרדו בצער ממאות ניצולי שואה בהם טיפלו ונפטרו במהלך השנה. בו בזמן, ממשיכים בפעילויות יזומות לאיתור ניצולי שואה שטרם הוכרו ככאלה ואינם ממצים את זכויותיהם מול הרשויות השונות
 • מכבי הרחיבה את שירותי הרפואה בקריית ים

  מומחה ברפואה פנימית הצטרף לצוות הרפואי של מכבי בעיר
 • כללית סמייל בשיתוף פעולה עם עמותת "לוחמים לחיים"

  במסגרת שיתוף פעולה חדש בין כללית סמייל לעמותת "לוחמים לחיים", החיילים הרשומים בעמותה ובני משפחתם מקרבה ראשונה ייהנו מהנחות מיוחדות בטיפולי שיניים משמרים ומשקמים
 • דיקור סיני כטיפול תומך לחולי סרטן במרפאת כללית רפואה משלימה

  תושבת הצפון, שלקתה בסרטן השד, טופלה במרפאת כללית משלימה בנצרת עילית באמצעות דיקור סיני ע"י המטפלת ברפואה סינית גלית גליל ימים ספורים לאחר שעברה את הטיפול הכימי השני שגרם לה לבחילות והקאות מרובות, חוסר תיאבון, ירידה במשקל וחולשה גדולה
 • סובלים מדלקת חזקה בכתף? יש פתרון!

  סובלים מדלקת חזקה בכתף? יש פתרון! טיפולי רפלקסולוגיה ודיקור סיני במרפאת כללית רפואה משלימה בטבריה
 • ניתוח אף מתקן

  כל ניתוח יכול להתקלקל.  החוכמה היא לדעת לתקן.  המנתחים הם בסך בכל בני אדם, ולפעמים גם הם יכולים לטעות.
 • בריא להכיר: ד"ר אנה פטרוסב

  בריא להכיר: ד"ר אנה פטרוסב, מומחית ברפואת נשים במרפאות יוליוסבורגר בנוה שאנן ופרונט בהדר עליון
 • חדש בביה"ח בני ציון

  חדש במחלקת שיקום בביה"ח בני ציון: מכשור רפואי מתקדם המסייע בבעיות שיווי משקל והפרעות תנועה
 • רמב"ם: ציונים גבוהים מ"ניוזוויק" וממשרד הבריאות

  הישג כפול לרמב"ם: גם בשלישיה הפותחת של "ניוזוויק" וגם הצלחה גדולה במלחמה בחיידקים עמידים
 • מיון ילדים כרמל במקום הראשון

  צוות המרכז לרפואה דחופה (מלר"ד) ילדים, של ביה"ח כרמל זכה במקום הראשון מבין בתי החולים בישראל בתחרות אתגר הסים היוקרתית.
 • הניוזוויק קבע, ביה"ח כרמל  מהטובים בישראל

  השבועון האמריקאי היוקרתי ניוזוויק דרג את 1,000 בתי החולים הטובים בעולם כשדירג את בתי החולים הטובים ביותר  ב- 11 מדינות מובילות בעולם. 
 • רקחו הצטיינות

  רוקחי כללית במחוז חיפה וגליל מערבי גרפו מחצית מכלל פרסי המצויינות ברוקחות של כללית בארץ
 • דוכן מציל חיים

  שבוע מודעות לסרטן מעי גס נערך במרפאת בונן של כללית באחוזה
 • שילוב בריאותי

  צוותים מטפלים של כללית בקריות השתלמו במפגש למידה יוצא דופן בנושא "תפיסת הבריאות ואורח החיים באוכלוסייה האתיופית"
 • הכול על הכליה

  פעילויות בכללית ברחבי המחוז לצורך קידום המודעות לבריאות הכליות
 • "דנה היא לין ולין היא דנה"

  עובדי לין והנהלת כללית התכנסו לומר תודה לדנה גילדין על 40 שנות פעילות מסורה ונפלאה
 • הרמת כוסית בכללית: ריגשה את כולם

  מה ריגש את הנוכחים בהרמת הכוסית של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי?
 • המצטיינים של כרמל

  באירוע מרשים ששילב בתוכו גם הרמת כוסית חגיגית לחג הפסח. התכבדו לבימת הכבוד מצטייני מרכז רפואי כרמל לשנת 2018.
 • "לא נתנו לי בעבר סיכוי להגיע לגיל שמונים"

  ארה שפק, רופאה פנסיונרית בעלת 40 שנות ניסיון, המתמודדת עם מחלה אונקולוגית, מספרת על השירות הייחודי של מכבי לליווי חולים אונקולוגים
 • מכירת חמץ וחלוקת "המצה השמורה" ברמב"ם

  בבית החולים רמב"ם נערכו טקס חלוקת "המצה השמורה" ומכירת החמץ המסורתית
 • מחוז חיפה וג"מ נבחר כמחוז מצטיין של כללית

  מחוז חיפה וגליל מערבי הוכרז על ידי מנכ"ל כללית כמצטיין ארצי בטקס שנערך באוניברסיטת ת"א. ד"ר טלי לבנשטיין – מנהלת מרפאת בונן בחיפה קיבלה פרס מנכ"ל
 • מנהל אדמיניסטרטיבי חדש למחוז חיפה וגליל מערבי של כללית

  כללית במחוז חיפה וגליל מערבי ממשיכה להתחדש בכוחות ניהול צעירים. זמן קצר לאחר שרונן נודלמן מונה כמנהל המחוז, נכנס רן אהרון לתפקידו הקודם בשנה האחרונה, כמנהל האדמיניסטרטיבי של המחוז
 • טיפולי שיאצו ודיקור לכאבי גב

  טיפולי שיאצו ודיקור במרפאת כללית רפואה משלימה בנצרת עילית סייעו למטופלים שאובחנו עם פגיעות בגב
 • רגע לפני פסח: האם תזונה ללא גלוטן מתאימה לכולם?

  נירה פלדמן, דיאטנית ורכזת תחום תזונת ילדים במכבי, מספרת לכם כל מה שרציתם לדעת על גלוטן ועל הטיפול התזונתי בצליאק
 • אתגר הרופאים: מתחרים על הצלת חיי ילדים (וידאו)

  תחרות יוצאת דופן נערכה בין צוותי רפואה מבתי חולים בכל רחבי הארץ. האתגר נערך בבית החולים רמב"ם בחיפה. מי זכה? צפו
 • ואסים מחאמיד, אסף אשכנזי, מירב נירן ואביב ברג. תמונה: משה מעוז

  אפשר לנשום לרווחה

  אלן קאר השיקה אמש את סניף חיפה: "משימתנו היא להעביר הלאה את המתנה הנפלאה הזו שנקראת גמילה מעישון"
 • מוציא מצה... תזונה בריאה בחג פסח!  

   עפ"י מומחי המרכז הרפואי בני ציון ערכה הקלורי של המצה שווה ערך לשתי פרוסות של לחם רגיל, לארבע פרוסות של לחם קל, ללחמנייה שלמה או ל-2/3 פיתה… מנהלת המחלקה לתזונה בבית החולים בני ציון, דיאטנית קלינית  ומקדמת בריאות M.Sc, בת חן כהן מציגה מספר עובדות ומציעה מספר המלצות לקראת החג
 • 90 ניתוחים בשישה ימים וחיוך אחד גדול

  ד"ר צח שרוני, כירורג פלסטי בכיר ברמב"ם והנציג הישראלי במשלחת בינלאומית להודו, החזיר את החיוך למטופלים
 • פסח כשר במרכז הרפואי בני ציון

  כמידי שנה, המרכז הרפואי בני ציון נערך בהנחייתו של מנכ"ל ביה"ח ד"ר אמנון רופא בפעילות אינטנסיבית לקראת חג פסח וליל סדר משותף שיתקיים בהתאם למספר המבקשים להשתתף בו.
 • לאכול את המצה ולהשאיר אותה שלמה

  דיאטנית כללית עם טיפים על תזונה בליל הסדר ובמהלך ימי החג
 • מוכנים לפסח קרדיט – צילום ירון חזן

  סדר פסח בכרמל

  חרוסת יין ומנות חגיגיות לכל המאושפזים, בופה מפנק לפסח במחלקת יולדות. והשנה גם הטבלת כלי פסח ועירוב מהודר לבית החולים, דירת אירוח למלווי חולים. ועוד חידושים רבים לקראת הפסח בבית החולים כרמל. " נעשה הכל כדי שכולם יוכלו להרגיש ולהנות מאווירת החג " אומר רב בית החולים כרמל הרב מאיר אינדיק .
 • אומנות הבריאות

  צוות כללית קיים מפגש עם הורים ותלמידים בבית הספר ע"ש נבון בשכנות האמנים בקריית מוצקין
 • כפפות לחץ לטיפול בשבר בשורש כף היד

  שיטת טיפול חדשה שפיתח צוות המכון לריפוי בעיסוק של כללית בחיפה לטיפול בפגיעות בשורש כף היד בעזרת כפפת לחץ, בה השתמשו עד כה לטיפול בכוויות וצלקות שנבחנה במחקר, שפורסם בכתב עת יוקרתי  
 •  חדש במרפאת כללית רפואה משלימה ביקנעם

  במרפאת כללית רפואה משלימה ביקנעם החלו בטיפולי אוסטאופתיה המתבססים על עיסוי ומניפולציות ידניות שונות  והמאפשרים שחרור שרירים, החזרת חופש תנועה מלא באזורים בהם יש הגבלה והפחתת כאבים.
 • טיפולי דיקור סיני מסייעים לחזרה לתפקוד תקין 

  טיפולי דיקור סיני בכללית רפואה משלימה בזכרון יעקב, מסייעים לחזרה לתפקוד תקין 
 • רוצים להפסיק לעשן ולא יודעים איך?

  לרגל השקת הסניף החדש של אלן קאר בחיפה, יתקיימו מפגשי יעוץ להפסקת עישון בחינם בכדי לסייע לכל המעשנים להגיע להחלטה החשובה בחיים שלהם, ההחלטה להפסיק לעשן.
 • ניתוח אף בחופשת הפסח

  מומחי מרפאות כללית אסתטיקה בצפון: "חופשת פסח נחשבת לתקופה מושלמת לניתוח אף"
 • אחיות לנפש

  מטופלים לא שקופים: זהו המוטו של קורס ייחודי שהועבר במשותף לאחיות במרפאות כללית ובבית חולים רמב"ם, בנושא בריאות הנפש
 • מומחה כללית בכנס עולמי לטלמדיסין

  ד"ר מוטי חיימי, מומחה ברפואת ילדים במרכז לבריאות הילד בחיפה הוזמן להציג מחקר על טלמדיסין בכנס עולמי שנערך בפורטוגל
 • כרמל המעשים הטובים

  עשרות רבות של עובדי ביה"ח כרמל מכל המגזרים, רופאים אחיות, עובדי מנהל ומשק, טכנאים וצוות פרא-רפואי עובדים סוציאליים ועוד עובדים רבים, פשטו את מדי ביה"ח הלבנים ויצאו לשטח ולקהילה כדי לתרום ולתת.
 • ביה"ח כרמל למען הנשים

  לנשים שחוו של פגיעה מינית, אובדן של תינוק, או חוששות מבדיקה פולשנית של רופא הנשים ועומדות לפני לידה. ביה"ח כרמל מציע שירות ליווי בלעדי לנשים שחוו טראומה וחוששות מהלידה המתקרבת. כרמל  woman friendly כדי שתוכלו ללדת בראש שקט.
 • מעשים טובים של עובדי כללית

  צוותי כללית עושים במסגרת היום יום למען המטופלים והקהילה אך ביום המעשים הטובים יצאו מגדרם במגוון פעילויות
 • "למרות שחסרים אלפי רופאים בישראל יש שמחכים שנה להתמחות"

  במדינת ישראל קיים מחסור משמעותי בתקנים להתמחויות הרפואה השונות: האם יש פתרון?
 • יום עיון ברפואת שיניים לילדים של כללית סמייל

  מעל 200 רופאי שיניים לילדים ממרפאות כללית סמייל מכל רחבי הארץ, השתתפו ביום עיון בנושא רפואת שיניים לילדים של רשת מרפאות כללית סמייל במלון דיוויד אינטרקונטיננטל, תל אביב
 • עזרה ראשונה מתוקה

  ארגז "עזרה ראשונה" עם שוקולד איכותי הוענקה לכל אחד מאלפי העובדים של כללית ברחבי המחוז
 • מוס ניתוחי בלין

  הצלחה לשיטת המוס בה מובטחת הוצאה מלאה של הגידול במהלך בביקור אחד, עם החלמה מהירה יותר ופחות צלקות במקום היחיד בו מבוצע הניתוח בקהילה הוא מרכז רפואי לין, שעד כה בוצעו 1250 ניתוחים כאלה בהצלחה ראויה לציון
 • מכבי למען הקהילה

  צוות פיזיותרפיסטים של מכבי שירותי בריאות במרכז המכונים בחיפה הגיע לתרגל עם אוכלוסיית הגיל השלישי פעילויות ספורטיביות לכבוד יום המעשים הטובים
 • ניתוח אף בחופשת הפסח

  מומחי מרפאות כללית אסתטיקה בצפון: "חופשת פסח נחשבת לתקופה מושלמת לניתוח אף".
 • השירות הסוציאלי בכרמל מכל הלב

  "יום העובדים הסוציאליים הבינלאומי הוא הזדמנות מופלא להוקיר ולהודות לעוסיו"ת הנהדרות שלנו כאן בביה"ח כרמל, אתן עושות עבודה מסורה וקשה מכל הלב, ומגיעה לכן כל התודה וכל ההערכה ".