טורניר לזכר רוי פאר-מעוז ז"ל שסיפורו הרעיד מדינה שלמה: "שלח לי כוח למנוע את האסון הבא"

בני משפחתו, חבריו ומוריו של רוי פאר-מעוז ז"ל אשר נפל אל מותו בעקבות משחק אומץ, שיחקו לזכרו בטורניר מרגש. אמו ביקשה להעביר מסר לציבור ההורים: "ללמד את הילדים מהו ההבדל בין הלשנה לבין דיווח"
 

 

כ-150 ילדים ומבוגרים, בהם גם מוריו של הילד רוי פאר-מעוז ז"ל שנפל אל מותו בנובמבר האחרון, הגיעו לכבד את זכרו והתחרו בטורניר מושקע שנערך במתחם הגולאסו בקריית ים.

 

אומרים לא ללחץ חברתי! חבריו של רוי ז"ל לובשים חולצות לזכרו בטורניר מרשים בקריית ים. צילום מתוך פיסבוק בקי מעוז

 

על האירוע המרגש שנערך לפני מספר ימים סיפרה אמו של רוי, בקי, בפוסט שהעלתה לפייסבוק:

"140 ילדים שהגיעו לשחק! הכיתה של רויצ'וק שהגיעו לשחק ולעודד. המחנכות שלו. כל המשפחה שלי והמשפחה של אבא של רויצ'וק. כולנו היינו. שחקני מכבי חיפה באו לעשות כבוד ולשמח את הילדים שקפצו עליהם, שון ויצמן המקסים. כולם לבשו חולצות ויצאו לכבוש שערים ב 5 מגרשים בתוך מתחם מדהים ויפהפה שאין כמותו בארץ".

 

מנציחים. חבריו של רוי מעוז ז"ל. צילום מתוך פייסבוק בקי מעוז

 

מעוז הוסיפה: "ראש העיר היקר שלנו, דוד אבן צור, הגיע למרות הלו"ז הצפוף ואמר את דבריו המרגשים. ראש העיר מלווה אותי מאז המקרה. תודה לך שאתה איתי. מעריכה מאוד את הרגישות שלך ושמחה שאתה ראש העיר שלנו. אלי כהן, סגן ראש העיר שהחיבוק החם שלו עטף אותי וכיסה את כולי. תודה רבה חבר יקר שלי. שוב הוכחת שאתה תמיד כאן".

 

אוהבת ומעריכה. בקי מעוז עם ראש העיר דוד אבן צור וסגן ראש העיר, אלי כהן. צילום מתוך פייסבוק בקי מעוז

 

לצד שמחת ההנצחה, מספרת מעוז, היה גם רגע של שבירה: "הנכדה הגדולה שלי שהיתה החברה הכי טובה של רויצ'וק ומחוברת אליו כל כך, נכנסה למגרש. פתאום היא ראתה ילד שכנראה הזכיר לה את רוי והתחילה לרדוף אחריו ולקרוא לו 'רויצ'וק, רויצ'וק …'. זה היה הרגע בו נשברנו… כמה אתה חסר לנו ילד שלי".

 

בקי מעוז על רקע כרזת הטורניר לזכר רוי ז"ל. צילום מתוך פייסבוק בקי מעוז

 

מעוז: "הטורניר הזה הוא הראשון ובטח לא האחרון. אך בעיקר מה שחשוב לי, הוא המסר לכם הורים וילדים: אומרים לא ללחץ חברתי!!! מלמדים את הילדים מה ההבדל בין הלשנה לדיווח. רויצ'וק שלי תשלח לי כוח לגעת בעוד ילדים ולמנוע את האסון הבא".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות