"אשתי רוצה לרקוד ולהתפשט במועדונים" 

זוג צעיר מהאיזור הגיע לבית המשפט: האשה למדה ריקוד ומבקשת לעבוד כחשפנית. הבעל נגעל 
 

הבעל טוען: "התחתנתי עם אישה שעשתה שירות לאומי כי לא התגייסה לצבא, עכשיו היא רוצה לרקוד ולהתפשט במועדונים".

זוג צעיר באמצע שנות העשרים לחייו, נישא לפני חמש שנים ובשנה האחרונה נקלע למשבר זוגי מר שהגיע לבית המשפט לענייני משפחה:  המאבק העקרוני בדיון עסק בשאלה; האם לאישה מותר להגשים את שאיפותיה המקצועיות גם אם הן מנוגדות לנורמות המוסריות של בעלה?

במהלך העימות המשפטי התברר כי האישה החלה לעסוק מיד אחרי השירות הלאומי בהוראה ואף היתה מחנכת, בכיתות ג' ו-ד' בבית ספר יסודי בצפון. הבעל, הוא מתמחה צעיר במשרד עורכי דין.

 

האשה רוצה להיות חשפנית. צילום אילוסטרציה

 

הזוג לא הביא ילדים לעולם, אבל לאחרונה במהלך שיחה גילה הבעל לחרדתו כי אשתו לומדת "ריקודי חשפנות".

מסתבר כי כמו לעורכי דין, רופאים ורואי חשבון, גם לחשפניות יש בית ספר. יש בתי ספר ממוסדים ויש בתי ספר ברשת ללימוד עצמי. בתוכנית הלימודים שיעורים בהתפשטות, לימודי היסטוריה של הריקוד החשפני ועוד. בין התלמידות יש לא מעט נשים צעירות ומבוגרות שחלקן מנהלות אורח חיים שמרני.

באמצעות עורכות הדין שרין ומורן סולן, טוען הבעל כי לא יוכל להביא עם אשתו ילדים ולספר להם שאימא שלהם עובדת כחשפנית. "הטענה של אשתי כאילו זו אומנות היא קשקוש", טען. "במקרה הטוב מדובר בפרנסה", אמרה עו"ד סולן.

 

הבעל טוען כי לא יוכל להביא עם אשתו ילדים ולספר להם שאימא שלהם עובדת כחשפנית. צילום: אילוסטרציה

 

ההחלטה להתגרש עלתה לאחר שלבעל התברר כי אשתו מתכוונת לעבוד במועדוני חשפנות ואף לקיים הופעות פרטיות לעשירים, זאת על פי מודעה שפרסמה באינטרנט.

"אני לא חושב שכדאי להביא יחד ילדים ולהרוס אותם ולכן צריך לפרק את החבילה", טען הבעל. עו"ד סולן הדגישה כי מאחר ובין בני הזוג יש תמימות דעים שהיא יכולה לעסוק בעבודה שהיא אוהבת והבעל רשאי לעזוב כי אינו רואה בעבודה זו עתיד לילדיהם, צריך למצוא את הנוסחה לפרידה כמה שיותר מהר.

השופט בדיון אמר כי מדובר בזוג צעיר ומאחר וזכותו של כל אחד מהם להיות הורה מוקנית לו, הרי שנקבע כי התיק יוגש לסיכומים בעל פה – כבר בתוך חודש ימים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות