נוער בסימן התנדבות

"אות הנוער המתנדב" העירוני הוענק השנה לראשונה * 70 בני נוער המתנדבים בקהילה קיבלו את התעודה

"בני הנוער פיתחו תרבות פנאי ערכית המבוססת על מחויבות ומעורבות קהילתית". צילום: עיריית ק. ביאליק

"בני הנוער פיתחו תרבות פנאי ערכית המבוססת על מחויבות ומעורבות קהילתית". צילום: עיריית ק. ביאליק

הטקס הייחודי בא להוקיר את בני הנוער בקרית ביאליק שבחרו לתת מזמנם החופשי למען הזולת במגוון שירותים ונמצאו ראויים לציון לשבח על פעילותם ההתנדבותית למען החברה והקהילה. תעודות ההצטיינות הוענקו לבני נוער הפועלים במקומות התנדבות מגוונים: מועצות תלמידים ונוער, בתי הספר, התנדבות במד"א, משטרת ישראל, אש"ק – עמותת שירות לקשיש, חניכת תלמידים, תנועות נוער ועוד. הזוכים נבחרו בעקבות המלצות שהגישו תושבי העיר ליחידת הנוער העירונית ולאחר תהליך מיון קפדני ועמידה בקריטריונים.
כמו כן, הוענק "אישור תקינות המועצה" למועצת הנוער העירונית ומועצות הנוער של החטיבות, על ידי מינהל חברה ונוער במשרד החינוך, מועצת התלמידים והנוער המחוזית ועמותת במתנ"ה. אישור התקינות מהווה תו תקן שמעניק מינהל חברה ונוער עבור עמידה של מועצות התלמידים בקריטריונים שקבע משרד החינוך ובכפוף ליישום חוק הרשויות המקומיות. מועצות התלמידים נבחנו לאורך השנה ונדרשו לעמוד בפני ועדת בדיקה מיוחדת שכללה נציגים ממשרד החינוך ומועצת התלמידים והנוער המחוזית בה הציגו את תוכנית העבודה השנתית ודרך יישומה. בסיום הטקס נערכה פרידה מבוגרי מועצת הנוער.
אלמוג ינקו, יו"ר מועצת הנוער העירונית: "אני מתרגש לראות את כל הנוער המצוין שיש בקרית ביאליק. לא פשוט להיות תלמיד, מדריך בצופים, נציג במועצת הנוער או מתנדב במד"א. הנוער בעיר הוא ההוכחה שאפשר להצטיין ולא רק בזכות ציונים גבוהים".
ראש העירייה אלי דוקורסקי בירך את בני הנוער שקיבלו את אות המתנדב: "בני הנוער בקרית ביאליק מצטיינים בכל תחומי החיים: בלימודים, בספורט ובתרומה לקהילה. אני מבקש להודות לכל בני הנוער המתנדבים, שפיתחו תרבות פנאי ערכית המבוססת על מחויבות ומעורבות קהילתית. יש לנו נוער מצוין. רק דברים טובים קורים בקרית ביאליק".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק