המימונה הכי שמחה בעיר

אמש חגגו בספורטן חיפה מימונה שמחה במיוחד עם מאות אורחים ואושיות חיפאיות שהגיעו לשמוח ולשמח
אמש צוות אתר 'ניוז חיפה קריות נט' הגיע לסקר את חגיגות המימונה המסרותיות בערב מושקע ואיכותי בספורטן חיפה: מאות אנשים הגיעו לשמוח ולהתארח בקאנטרי השמח בעיר!

קובי מימון מנכ"ל רשת ספורטן חיפה, אנחנו כאן ככל הנראה במימונה הכי שמחה בעיר והכל כאן ממש יפה ומושקע. מאיפה הרעיון לעשות חגיגות מימונה?

"ממש כיף לראות את כל הקהל שמגיע, מנויים ואורחים שבאים לשמוח ולשמח. אני חושב שהאירוע של המימונה מאוד משקף אותנו ברוח שלנו, שאנחנו נורא רוצים לשמח את הלקוחות שלנו כל השנה, והיום זה אירוע שבו אנחנו מפנקים את הלקוחות שלנו בכיבודים ושתייה והכל על החשבון הבית, שאנשים יצאו מפה שמחים".

שמח בספורטן חיפה. תמונה: ניוז חיפה קריות

שמח בספורטן חיפה. תמונה: ניוז חיפה קריות

"לאורך כל השנה אנחנו מפנקים את המנויים שלנו בפעולות מאוד מאוד מגוונות, יש פעילות עשירה גם לאוכלוסייה של פנסיונרים שמקבלים כאן תוכן מאוד ייחודי שלא נמצא בשום מקום אחר".

מימון, מנכ"ל הרשת. תמונה: ניוז חיפה קריות

מימון, מנכ"ל הרשת. תמונה: ניוז חיפה קריות

"בעונת הקיץ הספורטן משנה את פניו והופך להיות מקום של משפחות וילדים, ואנחנו משתדלים לתת מוצר שהוא שונה מאחרים. למשל יש כאן מגלשת קמיקזה שפועלת כל יום במהלך הקיץ ועוד כל מיני אטרקציות, כמו למשל מתנפחים, מגלשות רטובות וכן הלאה, בכדי לתת לאנשים תחושה של מיני פארק מים. כשבאים עם הילדים יש הרבה מה לעשות, הרבה פעילויות לכל המשפחה, כאשר הדגש הוא הילדים".

מאות אנשים הגיעו למימונה של ספורטן חיפה. תמונה: ניוז חיפה קריות

מאות אנשים הגיעו למימונה של ספורטן חיפה. תמונה: ניוז חיפה קריות

"בקיץ יהיו כאן מופעים מאוד טובים, בחיפה תופיע להקת אתניקס, הזמר שמעון בוסקילה ועוד מופעים לילדים. יש לנו בכל הרשת מופעים נוספים, בספורטן פתח תקווה ובספורטן הוד השרון, והמנויים של ספורטן חיפה מוזמנים למופעים שיש שם. למשל משה פרץ ואיתי לוי יופיעו בפתח תקווה, ובהוד השרון יופיע יהודה פוליקר שממש שמחתי לשמוע שהוא הולך להדליק משואה ביום העצמאות, ואביב גפן".

"יהיו גם מסיבות בריכה שנועדו לשמח את הקהל שלנו. לכן הערב הזה הוא ברוח התרבחו ותסעדו, שזה מגיע באמת מתוך הלב שלנו. ככה אני גם מחפש את העובדים שלי, שיהיו חייכנים וירצו לשמח את החברים שלנו ולשמח אותם".

ענבר בן דור מנהלת ספורטן חיפה, אז הקיץ הוא החג של הספורטן.

"הקיץ הוא לגמרי החג של הספורטן, יהיו פה הרבה הפתעות, משפחות, ילדים, בלאגן, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. אז תנוחו אם תוכלו".

ענבר בן דור, מנהלת ספורטן חיפה. תמונה: ניוז חיפה קריות

ענבר בן דור, מנהלת ספורטן חיפה. תמונה: ניוז חיפה קריות

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחברה