דוקורסקי: "חברת HOT לא נהגה בשקיפות עם מנוייה ניצולי השואה"

ראש העיר קריית ביאליק המשמש כחבר מועצת כבלים והלוויין, העביר לפני מספר שנים החלטה המזכה את ניצולי השואה בהנחה בחבילות השונות. אלא שלדבריו חברת HOT לא טרחה ליידע את ציבור הניצולים בדבר ההנחה
 

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, המשמש כחבר מועצת כבלים והלוויין הציע לפני מספר שנים להעביר החלטה המזכה את ניצולי השואה בהנחה בחבילות השונות.

אלא שלדבריו חברת HOT לא טרחה ליידע את ציבור הניצולים בדבר ההנחה.

 

הניצולים לא ידעו על ההנחה. צילום אילוסטרציה

 

מדוח תלונות הציבור שמפרסמת היום (ה') מועצת הכבלים והלוויין לשנת 2018, עולה כי באחת התלונות שהובאה כדוגמה, מסופר על בתו של ניצול שואה שב-2016 פנתה להוט בכדי לצרף את אביה למסלול המיוחד לניצולי שואה. הנציג, כך נטען, התאים לה חבילה מורחבת ב-50% הנחה, כלומר תשלום חודשי של 180 שקל. אלא, שבמסגרת הרצאה על זכויות לניצולי שואה, שמעה ולמדה הבת כי חבילת הוט לניצולי שואה מוצעת במחיר נמוך בהרבה, העומד על 55 שקל בחודש (לחבילה בסיסית, כפי שביקשה בתו של ניצול השואה מלכתחילה).

 

לוגו חברת הוט. צילום חברת הוט

 

כאשר פנתה לחברה היא הציעה לזכות אותה ב-768 שקל, אולם בעקבות תלונתה למועצת הכבלים והלוויין – קיבל האב ניצול השואה, החזר של 4,114 שקלים – להם היה זכאי כדין.

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי אמר הבוקר (חמישי): " צר לי כי חברת HOT לא נהגה בשקיפות ולא הביאה לידיעת מנוייה, ניצולי השואה, את דבר זכאותם להנחה במחיר המנוי. יש לנהוג כבוד בניצולי השואה ולהעניק להם כמובן מאליו את זכויותיהם. אני רואה בהחלטה שהעברתי המזכה את ניצולי השואה בהנחה כפסגת הישגיי כחבר מועצת הכבלים והלוויין".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות